Khloe Kardashian opublikowała niezwykłe zdjęcie. Chodzi o urodziny Kylie Jenner!

Na instagramowym koncie Khloe Kardashian pojawiło się wyjątkowe zdjęcie opatrzone wzruszającym opisem. W ten sposób modelka uczciła urodziny swojej siostry, Kylie Jenner.

Kylie Jenner – kim jest?

Kylie Jenner urodziła się 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles. Jej rodzice to: Kris Jenner – bizneswoman i osobowość telewizyjna i Caitlyn Jenner – transpłciowa kobieta, osobowość telewizyjna i celebrytka. Kylie po raz pierwszy pokazała się szerszej publiczności w reality show pt. "Keeping up with the Kardashians". Z niepozornej nastolatki wyrosła na pewną siebie kobietę, która na ten moment może pochwalić się niesamowitą liczbą obserwujących na Instagramie – aż 365 milionów. Wczoraj obchodziła ona swoje 25. urodziny, a jedną z osób, które złożyły jej życzenia, była jej przyrodnia siostra, Khloe Kardashian. Wzruszający post zawierał wyjątkowe zdjęcie i opis.

Życzenia od Khloe Kardashian

Khloe Kardashian podzieliła się z obserwującymi wyjątkowym zdjęciem, na którym zapozowała razem ze swoją przyrodnią siostrą, Kylie Jenner. To nie wszystko! Zdecydowała się również na emocjonalne życzenia w opisie zdjęcia. W ten sposób pokazała, że kobiety łączy wyjątkowa więź i darzą się ogromną miłością. Oto, co napisała:

Dla dziewczyny, która jest przepełniona magią i miłością, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! To kolejny rok z aniołem, którym jesteś ty. Ktoś tak miły, a zarazem twardy. Ktoś kochający i opiekuńczy. Każdego dnia, każdego roku jestem świadkiem twojego niesamowitego rozwoju jako matka, siostra, przyjaciółka i bizneswoman. Twoja pasja jest godna podziwu. Zmieniłaś nasze życie w momencie, kiedy przyszłaś na świat. Moje życie dzięki temu zmieniło się na lepsze. Zasługujesz na najlepsze i mam nadzieję, że nigdy w to nie zwątpisz. Kylie, życzę ci, abyś czuła się tak, jak inni czują się dzięki tobie. Kocham cię bezgranicznie!

Na post zareagowała Kylie Jenner, która zamieściła komentarz:

Oh, kocham cię moja bratnia duszo! Na zawsze


Kylie Jenner w sukni ślubnej? 24-latka zaskoczyła wszystkich! "Jesteś ideałem" [FOTO]
Najmłodsza z sióstr klanu Kardashian-Jenner, która już w 2018 roku zadebiutowała na liście najbogatszych kobiet Ameryki według magazynu "Forbes", swojej fortuny dorobiła się dzięki własnej...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze