Kiedy finał programu "Hotel Paradise 8"?

Jedno z najbardziej lubianych reality show w Polsce niebawem osiągnie swój kulminacyjny punkt. Niedługo poznamy zwycięzcę ósmej edycji "Hotelu Paradise". Kiedy nastąpi emisja finałowego odcinka tego programu?

"Hotel Paradise" – na czym polega finał?

W tygodniu finałowym "Hotelu Paradise" w grze pozostaje pięć lub sześć par, z których każdego dnia eliminowana jest jedna z nich w wyniku rywalizacji. Trzy ostatnie pary uczestniczą w tzw. Pandorze, odpowiadając na pytania obecnych i byłych uczestników, którzy następnie tajnym głosowaniem wybierają dwie finalne pary. W decydującym odcinku zwycięska para jest wyłaniana przez jawne głosowanie byłych uczestników. Ostateczni zwycięzcy są ogłaszani na podstawie największej liczby głosów. W finale para staje na ścieżce lojalności, gdzie może zwiększać swoją wygraną o 10 tys. zł z każdym krokiem, ale także z możliwością zgarnięcia całej kwoty przez rozbicie kuli. Jeśli żadne z nich nie zdecyduje się na ten krok, dzielą wygraną po równo - 50 tys. zł otrzymuje każdy z pary.

Kto wygra "Hotel Paradise 8"?

Jako ostatni z hotelu odpadli Emilia i Oskar. Para polegała na pytaniach dotyczących wiedzy na temat partnera. W programie aktualnie zostały trzy pary. Są to: Ada i Bartek, Agnieszka i Jędrek oraz Michał i Natalia. Kto z nich stanie na ścieżce lojalności? Internauci są w tej kwestii podzieleni. W komentarzach pod postami na oficjalnej stronie programu czytamy:


Mam nadzieję, że Michał dojdzie do finału i walnie kulą
Kibicuję Adzie i Bartkowi ale jestem prawie pewna, że wygra Agnieszka i Jędrzej.
Nie rozumiem, czemu wszyscy mówią, że Aga i Jędrek powinni być w finale. Przecież między nimi nic nie ma
Mimo iż zachowanie Bartka na początku bardzo mnie irytowało, uważam, że wygrana powinna trafić do niego i Ady .... tylko ich tak naprawdę coś łączy

Kiedy kończy się "Hotel Paradise 8"?

"Hotel Paradise" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Finałowy odcinek 8. sezonu "Hotelu Paradise" będzie można zobaczyć we wtorek 14 maja o godz. 20:00 na antenie TVN7. Program jest również dostępny na platformie Player.pl.

Dominika załamana swoją decyzją w "Hotelu Paradise". Chodzi o Kubę
W "Hotelu Paradise" nic nie jest pewne. Ostatnio widzów zaskoczyła decyzja Dominiki, która wyrzuciła z programu Kubę. Teraz wygląda na to, że kobieta zaczęła żałować, że tak postąpiła. Tęskni za mężczyzną.

Oceń ten artykuł 0 1