Kim Kardashian i Kanye West wrócili do siebie? Ich dzieci na pewno się cieszą. Są urocze [ZDJĘCIA]

Kanye West twierdzi, że wrócił do Kim Kardashian. Z tego faktu na pewno cieszą się ich dzieci. Są słodkie i urocze. Jak zmienili Się North, Saint, Chicago i Psalm?

Szczęśliwe małżeństwo

24 maja 2014 Kim Kardashian wyszła za swojego wieloletniego przyjaciela Kanye Westa – rapera, biznesmena, wokalistę, producenta muzycznego. Kim urodziła mu dwoje dzieci, córkę North (ur. 2013) i syna Sainta (ur. 2015).

By zostać matką

Małżeństwo marzyło o powiększeniu rodziny, ale warunki zdrowotne nie pozwoliły Kardashian na urodzenie kolejnych dzieci. Obie ciąże, z North i Saintem, Kim wspomina, jako wyjątkowo ciężki dla niej okres. Celebrytka cierpiała na rzucawkę ciążową, czyli eklampsję. Zdecydowano się na wynajęcie surogatek, które urodziły kolejne dzieci pary: córkę Chicago (ur. 2018) i syna Psalma (ur. 2019).

North West

Najstarsza pociecha pary ma 8 lat i już może pochwalić się sukcesami w show-biznesie. North „pokazała się” na kilku okładkach magazynów i występowała na pokazach. Spekulowano nawet, że będzie konkurowała z Blue Ivy Carter – córką  Beyoncé i Jay Z. Dziewczynka urodziła się w 2012 roku i jest w podobnym wieku, co North, na dodatek jej rodzice to wielkie gwiazdy muzyki.

Rozstania i powroty

Kim wystąpiła o rozwód z Westem w styczniu 2021. Muzyk zdążył zaangażować się w nowe związki. I chociaż oficjalnie Kardashian i West rozstali się, to raper jest przekonany, że wrócili do sobie. Nie do końca wiadomo, czy wie o tym, już oficjalnie, sama Kim. Natomiast pzyjaciele i znajomi pary już zostali o fakcie poinformowani. Co ciekawe na imprezie z okazji promocji nowego albumu Kanye „Donda”, Kardashian pojawiła się w sukni ślubnej projektu Balenciagi. Odegrała z Kanye scenę ślubu. Czy faktycznie wrócili do siebie i znów stworzą szczęśliwą rodzinę? A może to tylko zabieg marketingowy?

Kanye West rzucił nową dziewczynę i spotka się z żoną… Muzyk wróci do Kim Kardashian?!
Czyżby szykował się kolejny wielki powrót po wielkim rozstaniu? Kanye West rozstał się ze swoją obecną dziewczyną, Iriną Shayk. A następnego dnia widziano go u boku innej kobiety. A była...

Kim Kardashian i Kanye West razem na scenie! Celebrytka pojawiła się w sukni ślubnej
Kanye West zorganizował wydarzenie promujące jego nową płytę, jednak to nie muzyka wzbudziła największe zainteresowanie fanów. Podczas jednej z piosenek na scenę wkroczyła Kim Kardashian ubrana w...

Oceń ten artykuł 0 0