hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kim Kardashian traci obserwujących na Instagramie. Wszystko przez Taylor Swift!

Kim Kardashian musi mierzyć się ze spadkiem popularności na Instagramie. To wszystko za sprawą Taylor Swift i jej najnowszego albumu. A konkretnie - przez jedną z piosenek, w której wokalistka podobno nawiązuje do konfliktu z celebrytką.

Kim Kardashian, fot. Pap Nation/SplashNews.com/East News
Kim Kardashian, fot. Pap Nation/SplashNews.com/East News

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, gdy Kanye West wydał utwór "Famous", sugerując w nim, że to dzięki niemu Taylor Swift zdobyła popularność. Przypomnijmy, że w 2009 roku West zasłynął z przerwania przemowy Swift podczas gali MTV VMA, co nie przeszło bez echa w mediach. Do sprawy włączyła się wtedy ówczesna żona rapera, Kim Kardashian, która ujawniła rozmowę mającą być dowodem na to, że piosenkarka była świadoma treści nowego utworu Westa i wyraziła na to zgodę.

Ta historia wydawała się być już zamkniętym rozdziałem, ale najnowszy utwór Taylor Swift pt. "thanK you aIMee" ponownie rozpalił emocje.

O co chodzi z tym utworem?

Utwór "thanK you aIMee", z subtelnym ukrytym przesłaniem w tytule kierowanym w stronę Kim Kardashian, jest przez wielu interpretowany jako forma odwetu ze strony Swift. Artystka śpiewa w nim o szkolnym wrogu, który uprzykrzał jej życie, co można łatwo odnieść do swojej historii z Kardashian i Westem.

Napisałam tysiąc piosenek, które uważasz za niefajne. Stworzyłam dziedzictwo, którego nie możesz cofnąć. Ale kiedy policzę blizny, nadchodzi chwila prawdy, że nie byłoby tego, gdyby nie było ciebie – te słowa z utworu Swift są wyraźnym sygnałem, że artystka nie zapomniała o przeszłości.

Kim Kardashian traci obserwujących

Efekty tego muzycznego odwetu są już widoczne. Kim Kardashian, która swój wizerunek i biznes buduje w dużej mierze na mediach społecznościowych, straciła po premierze 11. albumu Swift aż 100 tys. followersów na Instagramie. Jest to znaczący cios dla celebrytki, dla której popularność w social mediach jest kluczowa.

Czy to oznacza, że w tej medialnej bitwie zwycięża Taylor Swift? Czas pokaże, jak na tę sytuację zareagują zarówno fani, jak i sami zainteresowani. Jedno jest pewne – saga pomiędzy Swift, Kardashian i Westem dostarcza niekończącej się rozrywki, a najnowszy rozdział tej historii pokazuje, że w świecie show-biznesu nic nie jest tak naprawdę zapomniane.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kim Kardashian traci obserwujących na Instagramie. Wszystko przez Taylor Swift! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.