Kim jest Dominik Szymański z "Top Model"? Ma szansę wygrać program!

Dominik Szymański znalazł się w gronie finalistów dwunastego sezonu "Top Model". Co wiemy o uczestniku, który już w tym tygodniu będzie rywalizował o główną nagrodę? 21-latek ma za sobą trudną przeszłość.

Wkrótce finał dwunastego sezonu "Top Model"

Przez ostatnie kilka tygodni widzowie TVN mogli śledzić poczynania uczestników dwunastego sezonu "Top Model". W ubiegłym tygodniu w końcu dowiedzieliśmy się, kto pojawi się w finale show. Jurorzy zdecydowali, że w tej edycji o główną nagrodę powalczą nie trzy, a cztery osoby! O tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela będą rywalizować:

  • Sofia Konecka-Menescal,
  • Wiktoria Darda,
  • Natalia Węgrzynowska,
  • i Dominik Szymański.

Zwycięzca dwunastej edycji "Top Model" otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 200 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modelek i modeli.

Finał dwunastego sezonu show zostanie pokazany na antenie TVN w sobotę, 25 listopada o 20:00. Wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki programu można obejrzeć na platformie Player.

Kim jest Dominik Szymański z "Top Model"?

Dominik Szymański na co dzień mieszka w Siedlcach. 21-letni dziś finalista show jest absolwentem technikum gastronomicznego, bowiem jego pasją jest gotowanie. Wraz z młodszym rodzeństwem, siostrą i bratem, trafił do domu dziecka. Rodziną zastępczą dla trojga dzieci została pani Wiola z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach.

Chłopak zrobił szczególne wrażenie na Dawidzie Wolińskim, który przekonał go w trakcie castingu do zmiany wyglądu. Po wystylizowaniu jurorzy byli pewni, że chcą go w programie, ponieważ dostrzegli drzemiący w nim potencjał.

Uczestnik show jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie zaobserwowało dotychczas blisko 35 tysięcy użytkowników sieci.

Oceń ten artykuł 0 0