Kinga Rusin odsłania ciało w skąpym bikini! Zdjęcie skomentowała Ewa Chodakowska [FOTO]

Kinga Rusin wyjechała z Polski i wróciła na Malediwy, na których przebywa od kilku miesięcy. Celebrytka ponownie przesłała fanom gorącą pocztówkę, na której wyprężyła swoje ciało w skąpym bikini na piaszczystej plaży. Fani nie kryją zachwytu!

Kinga Rusin prezentuje smukłą sylwetkę

Kinga Rusin to znana polska dziennikarka, która świetnie zapisała się przede wszystkim w pamięci widzów rozmaitych produkcji stacji TVN. Jakiś czas temu celebrytka zawiesiła współpracę z nadawcą i wyleciała na Malediwy, gdzie pomieszkuje od dłuższego czasu i rzadko wraca do kraju. 50-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie przeszło 536 tys. internautów z całego świata.

Kinga Rusin od czasu do czasu zachwyca swoich fanów atrakcyjnymi kadrami z egzotycznych wakacji. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej migawki, która właśnie zasiliła jej internetową bibliotekę zdjęć. 50-letnia dziennikarka wskoczyła w skąpe bikini, a następnie wyprężyła swoje wysportowane ciało i smukłą sylwetkę na rozgrzanej od słońca piaszczystej plaży. Trzeba przyznać, że fotografia celebrytki robi piorunujące wrażenie!

Ewa Chodakowska o Kindze Rusin: "Bogini w bikini"

Najświeższa publikacja Kingi Rusin rozgrzała internautów do czerwoności i sprawiła, że niektórym opadły szczęki. Zachwyceni fani pozostawili pod wpisem dziennikarki mnóstwo komplementów, w których chwalili jej wakacyjną migawkę. Fotografię skomentowała także Ewa Chodakowska, znana trenerka personalna, która podzieliła się swoją opinią na temat figury dziennikarki:

OMG, BOGINI W BIKINI! Kinga, śnieg topnieje za moim oknem!

– napisała Ewa Chodakowska.

Wow, przepiękna kobieta z obłędnym ciałem, ale przede wszystkim z jeszcze bardziej obłędnym mózgiem!

Idealne ciało w bikini!

Super figura! Gratuluje i spoglądam, spoglądam i oglądam!

Szczęka mi opadła, super pani wygląda!

– pisali obserwatorzy.

Tęsknicie za wakacjami?

Kinga Rusin podróżuje po Afryce. Opublikowała zdjęcie w nietypowej bieliźnie... A gdzie Wy spędzacie wakacje?
Kinga Rusin wypoczywa na egzotycznych wakacjach. Wybrała się na... safari. Gepardy, słonie, żyrafa. W Afryce może być zimno? Dziennikarka założyła nietypową bieliznę...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kinga Rusin odsłania ciało w skąpym bikini! Zdjęcie skomentowała Ewa Chodakowska [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze