Kinga Rusin pozuje w białej sukni. "Czyżby podróż połączona ze ślubem?!"

Kinga Rusin i Marek Kujawa świętowali niedawno swoją 10. rocznicę związku. Dziennikarka wraz z partnerem jest obecnie na wakacjach we Włoszech. Na najnowszych zdjęciach widzimy, że Kinga pozuje w białej sukni i ma na głowie wianek. Fotografie połączone z intrygującym podpisem gwiazdy sugerują, że już niebawem para może stanąć na ślubnym kobiercu.

Kinga Rusin na zdjęciu z wakacji

Dziennikarka wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą jest właśnie na wakacjach w słonecznych Włoszech. Kilka dni temu para świętowała tam swoją dziesiątą rocznicę związku. Kinga Rusin chętnie dzieli się swoimi fotografiami ze swojego wyjazdu. Ostatnie z nich wzbudziło szczególne zainteresowanie fanów.

 

 

Zobaczyliśmy na nim dziennikarkę ubraną w białą suknię oraz z wiankiem na głowie pozującą na tle pięknie ozdobionych schodów. Kreacja przywodziła na myśl ślubną stylizację, a gwiazda tylko rozgrzała emocje fanów swoim wymownym podpisem. Sugeruje w nim, że to właśnie biel stał się ostatnio jej ulubionym kolorem.

Another night out. Hmmm... biały stał się najwyraźniej moim ulubionym kolorem. Podświadomość?

- napisała pod zdjęciem

Kinga Rusin myśli o ślubie?

Fani natychmiast zaczęli komentować wakacyjne kadry. Oprócz mnóstwa komplementów i życzeń z okazji rocznicy związku, padło także wiele pytań o ewentualny ślub dziennikarki. Internauci są niemal pewni, że podpis pod zdjęciem zapowiada wielkie zmiany w życiu Kingi.

Wygląda Pani zjawiskowo

Ślub czy kolejny kokieteryjny post? Dużo dobrego tak czy siak

Czyżby podróż połączona ze ślubem?!

Podświadomie to znaczy, że myśli Pani o ślubie

- czytamy w komentarzach

View this post on Instagram

Odkrywamy... ‍‍

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin pozuje w stroju kąpielowym. Towarzyszą jej świnie
Kinga Rusin podzieliła się ze swoimi obserwatorami wakacyjnymi kadrami, na których pozuje w stroju kąpielowym, w nietypowym towarzystwie. Tak świętowała Światowy Dzień Zwierząt.

Kinga Rusin rozstaje się z "DDTVN" i wydaje oświadczenie. "Ostatnio wiele się zmieniło w "Dzień dobry TVN"
Kinga Rusin oficjalnie potwierdziła, że jej przygoda z "Dzień dobry TVN" się kończy. Dziennikarka opublikowała obszerne oświadczenie, w którym napisała o powodach jej rozstania z programem śniadaniowym.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Kinga Rusin pozuje w białej sukni. "Czyżby podróż połączona ze ślubem?!" to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze