Kinga Rusin w drapieżnym wydaniu! Dziennikarka pozdrawia z wakacji. "Zjawiskowa" [FOTO]

Kinga Rusin pozdrowiła fanów z wakacji na greckiej wyspie Rodos. Dziennikarka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w drapieżnym stroju. W komentarzach posypały się komplementy!

Kinga Rusin – kariera

Kinga Rusin jeszcze niedawno prowadziła wiele programów rozrywkowych w stacji TVN. Jakiś czas temu dziennikarka zrezygnowała jednak z towarzystwa kamer i zawiesiła telewizyjną karierę. Ostatnie wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziła w sierpniu 2020 roku i od tego czasu nie pojawiła się na antenie w roli gospodyni show. Rok temu przyznała, że obecnie zajmuje się innymi rzeczami i nie przyjmuje propozycji prowadzenia programów.

Kinga Rusin – Instagram

Kinga Rusin od dwóch lat skupia swoją dziennikarską aktywność w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie, które dotychczas zaobserwowało prawie 550 tys. internautów, dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi spraw społecznych i politycznych. Obecnie 51-latka często podróżuje po świecie i rzadko gości w Polsce. Teraz podzieliła się kolejnym kadrem z błogich wakacji, który od razu przykuł uwagę jej fanów.

Kinga Rusin w drapieżnym stroju

Tym razem prezenterka wybrała się na greckie wyspy Rodos. Tam postanowiła oddać się jednej ze swoich ulubionych aktywności, czyli kitesurfingowi. Dodajmy, że to dyscyplina, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce z pomocą latawca. Kinga Rusin do uprawiania tego sportu wybrała wyjątkową stylizację, bowiem założyła strój w panterkę.

Drapieżnie

– napisała w podpisie.

W komentarzach pod fotografią 51-latki błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komplementów:

Pantera

Świetnie! Pozdrawiam cieplutko

Zjawiskowa

Wspaniała

Rewelacyjna figura

– piszą internauci.

A Wy jak lubicie spędzać lato?

Joanna Jabłczyńska bez bielizny! Zdjęcie trafiło do sieci. "Fenomenalne" [FOTO]
"Fenomenalne", "Super", "Piękna", "Bardzo zmysłowe zdjęcie", "Bosko wyglądasz" - to zaledwie kilka komentarzy, które pojawiły się pod jedną z najnowszych publikacji Joanny Jabłczyńskiej....

Oceń ten artykuł 0 1