Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO]

Kinga Zawodnik postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN Style nie przebierała w słowach i pokazała nieocenzurowane zdjęcia.

Kinga Zawodnik pokazała, jak wyglądała tuż po operacji

Kilka tygodni temu 29-latka poddała się poważnej operacji. Ze względów zdrowotnych chirurdzy zmniejszyli jej żołądek. Prezenterka, która zaczynała karierę w telewizji od programu „Dieta czy cud”, od początku szczerze opowiadała fanom o swojej walce z otyłością.

Poddałam się operacji bariatrycznej. Można powiedzieć, że mam takie 90 procent wyciętego żołądka, czyli mój żołądek jest mniejszy niż nasza ręka

– mówiła w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Teraz, w odpowiedzi na liczne pytania internautów, postanowiła pokazać, jak wyglądała tuż po poważnym zabiegu. We wpisie, który umieściła na Facebooku, przyznała wprost, że opowiedzenie o pobycie w szpitalu i samym zmniejszeniu żołądka jest dla niej trudne, bo w czasie rekonwalescencji poznała, co to ból.

Prezenterka chce wspierać osoby z podobnym problemem

Swoją historię zilustrowała nieretuszowanymi fotografiami. Na wstępie zaznaczyła, że internauci oglądają je na własną odpowiedzialność. Kinga Zawodnik ma nadzieję, że jej historia może stać się pomocna dla osób, które także walczą o zdrowie z nadprogramowymi kilogramami.

Obiecałam, że zacznę publikować materiały o swojej operacji bariatrycznej. Przychodzi mi to z trudnością, bo dużo bólu się wycierpiałam i chciałabym zapomnieć … Ale !  Uważam, że moja historia będzie pomocna dla wielu osób i zbiorczo odpowiem na większość, powtarzających się pytań w wiadomościach prywatnych i ankietach

– napisała prezenterka TVN Style.

W swojej wirtualnej galerii 29-latka zamieściła serię zdjęć, które wykonała tuż po operacji i w czasie rekonwalescencji. Dzięki nim udowodniła internautom, jak zmieniało się jej ciało po zabiegu. Dziś prezenterka promienieje i może cieszyć się „nową” sylwetką. Jednak, jak podkreślił, zostało to okupione ogromnym bólem. Lekarze zmniejszyli jej żołądek przede wszystkim z powodów zdrowotnych.

Weronika Rosati wspomina wypadek sprzed 10 lat. Zaapelowała do Piotra Adamczyka
Weronika Rosati dokładnie 10 lat temu uczestniczyła w wypadku samochodowym. Auto, którym kierował Piotr Adamczyk, wpadło do rowu. Celebrytka postanowiła wspomnieć w najnowszym wpisie to traumatyczne przeżycie. Jednocześnie zaapelowała do...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.