Klaudia El Dursi już tak nie wygląda. Nowe zdjęcia wprawiły fanów w osłupienie [FOTO]

Gwiazda programu "Hotel Paradise" przeszła zdumiewającą metamorfozę. Fani byli w szoku, gdy zobaczyli nowe zdjęcia modelki. Posypały się komentarze.

„Hotel Paradise”wraca z nowymi edycjami

Przed paroma dniami ruszyły zdjęcia do dwóch kolejnych edycji reality show „Hotel Paradise”, którego gospodynią od samego początku jest modelka Klaudia El Dursi. Program nagrywany jest w nowej lokalizacji – w Wietnamie. Prowadząca, podobnie jak w czasie prac nad poprzednimi sezonami, na bieżąco dzieli się na Instagramie rozmaitymi „smaczkami” z planu. Jej profil we wspomnianym serwisie obserwuje już przeszło 900 tysięcy osób.

Klaudia El Dursi zaskoczyła metamorfozą

Klaudia El Dursi, publikując niedawno na InstaStories nowe kadry z Wietnamu, zaskoczyła swoich obserwatorów odmienionym wyglądem. Gwiazda „Hotelu Paradise” pokazała się fanom w nowej fryzurze – ze sporo krótszymi włosami oraz grzywką. Teraz, kiedy opublikowała kolejne fotografie, posypały się komentarze.

Internauci nie kryli, że niespodziewana metamorfoza gospodyni randkowego reality show telewizyjnej Siódemki mocno ich zaskoczyła. El Dursi dotychczas pozostawała wierna jednemu uczesaniu i niechętnie eksperymentowała z włosami. W komentarzach rozgorzała dyskusja, czy to peruka, czy może jednak zmiana na stałe. Co do jednego nie było jednak wątpliwości. Fani zgodnie ocenili, że wygląda fenomenalnie.

No ta fryzura to jest ogień! Zjawiskowo wyglądasz!

To niedorzeczne być tak pięknym

Przepiękna! Wyglądasz w tych włoskach jak Kleopatra!

Piękna jak zwykle, a grzywka powinna zostać na stałe!

Szkoda, że to peruka, bo wyglądasz świetnie!

– posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 0 0