Klaudia El Dursi półnaga na Zanzibarze. Zaliczyła wpadkę? Odważny strój kąpielowy wywołał kontrowersje

Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z Zanzibaru. Zapozowała w odważnym stroju kąpielowym, który nie do końca spodobał się internautom. "Ten dół to bardzo niefortunny… Jak u Miriam" - zauważają fani. Modelka zaliczyła wpadkę?

Klaudia El Dursi nagrywa „Hotel Paradise” na Zanzibarze

Klaudia El Dursi po kilku miesiącach pobytu w Afryce wróciła do Polski. Modelka i prezenterka telewizyjna ostatnie tygodnie spędziła na Zanzibarze, gdzie kręciła „Hotel Paradise”. W przerwach od nagrań gospodyni randkowego show Siódemki chętnie wybierała się na tamtejszą plażę, gdzie pozowała do kolejnych zdjęć, którymi wciąż dzieli się na Instagramie. Jej ostatnia fotografia z afrykańskiej wyspy wywołała spore kontrowersje. Wszystko przez dość niefortunny krój stroju kąpielowego.

Klaudia El Dursi w stroju kąpielowym zaliczyła wpadkę?

Gwiazda programu „Hotel Paradise” podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z plaży. Tym razem zapozowała przed obiektywem aparatu w odważnym stroju kąpielowym z dekoltem niemal do pępka i mocnymi wycięciami w okolicy bioder. Kostium ujawnił znakomitą figurę modelki, ale wywołał też niemało kontrowersji.

Uwagę internautów przykuł niepozorny kawałek materiału, który miał za zadanie podkreślić talię, jednak ostatecznie sprawił, że oczy wszystkich powędrowały zupełnie gdzieś indziej. Fani zgodnie ocenili, że zwisająca pomiędzy nogami modelki wstążka wygląda dość niefortunnie.

Piękna jesteś, ale to zdjęcie jest nie fajne, szczególnie ta dolna cześć

Piękna kobieta, ale zdjęcie wyjątkowo fatalne, ta dolna cześć stroju wygląda fatalnie

Ten dół to bardzo niefortunny… Jak u Miriam z programu sprzed jakichś 20 lat

Dziwnie wygląda to coś, co wisi, Klaudia

Wyjątkowo niekorzystnie wyglądający strój kąpielowy, nawet na tak perfekcyjnym ciele. Pani oczywiście śliczna jak zawsze

– posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 109 752

Ogólna ocena Klaudia El Dursi półnaga na Zanzibarze. Zaliczyła wpadkę? Odważny strój kąpielowy wywołał kontrowersje to: 12% / 100%, uzyskana z: 861 głosów.
Komentarze