hity na MAXXa
hity na MAXXa

Klaudia El Dursi przytyła ostatnio 15 kilogramów. "Nigdy tak źle nie wyglądałam"

Klaudia El Dursi miała ostatnio duże problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. W nowym wywiadzie przyznała się, że udało jej się przytyć. Zdradziła, ile dokładnie przybrała i oceniła: "wydaje mi się, że już nieco za dużo tych kilogramów".

Problemy zdrowotne Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi jakiś czas temu podzieliła się smutnym wyznaniem i opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. „Przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter, zespół jelita drażliwego, refluks, zapalenie żołądka, SIBO, IMO, co jeszcze?” – wyliczała w zamieszczonym w październiku w mediach społecznościowych wpisie. Przyznała, że „dni z dobrym samopoczuciem jest u niej zdecydowanie mniej niż tych ze złym” i „chciałaby, żeby było normalnie”.

Przez kłopoty ze zdrowiem Klaudia El Dursi miała też trudności z utrzymaniem stałej masy ciała. Ze względu na dolegliwości żołądkowo-jelitowe zaczęła gubić kolejne kilogramy, bo – jak opowiadała – nie była w stanie jeść. Martwiących się o nią fanów uspokajała potem, że zaczęła powoli znów przybierać na wadze.

Klaudia El Dursi przybrała na wadze

Podczas niedawnej imprezy inaugurującej działalność platformy Max na polskim rynku gospodyni „Hotelu Paradise” pozowała przed fotoreporterami ubrana w dopasowany kombinezon w koralowym odcieniu. Przy okazji wydarzenia pochwaliła się, że udało jej się przytyć 15 kilogramów. Jak się okazuje, mierząca 174 centymetrów wzrostu modelka nie jest jednak do końca zadowolona z aktualnego wyglądu. Jak stwierdziła w rozmowie z Pudelkiem, w jej ocenie przybrała już „nieco za dużo”.

Nigdy tak źle nie wyglądałam. Wydaje mi się, że już nieco tych parę kilogramów do przodu za dużo. Ważyłam 48, teraz ważę 62 kg. Od marca do dziś przytyłam 14-15 kg 

– powiedziała.

Oceń ten artykuł 21 12

Ogólna ocena Klaudia El Dursi przytyła ostatnio 15 kilogramów. "Nigdy tak źle nie wyglądałam" to: 63% / 100%, uzyskana z: 33 głosów.