Klaudia El Dursi spędziła wieczór w szpitalu. Jej syn potrzebował pilnej pomocy

Klaudia El Dursi zrelacjonowała na Instagramie wizytę w szpitalu, do którego musiała udać się z młodszym synem. Chłopiec doznał wypadku, w wyniku którego złamał palec. "Nie mam pomysłu, jak sobie z tym poradzimy" - napisała w relacji.

Klaudia El Dursi musiała pojechać do szpitala

Klaudia El Dursi rozpoczynała karierę w show-biznesie od udziału w ósmej edycji "Top Model", a następnie została jedną z twarzy stacji TVN7, dla której prowadzi popularny "Hotel Paradise". Celebrytka od wielu lat mieszka z rodziną w Bydgoszczy. Prywatnie jest mamą dwóch chłopców: 14-letniego Dawida i 8-letniego Jasia.

W nocy z soboty na niedzielę El Dursi opublikowała na Instagramie relację z jednego z bydgoskich szpitali. Jak się okazało, młodszy syn celebrytki doznał poważnego urazu.

Syn Klaudii El Dursi ma złamany palec

Prezenterka wyznała w mediach społecznościowych, że Jasiu niefortunnie upadł, co doprowadziło do złamania palca. 34-letnia celebrytka od razu zabrała go do szpitala. Klaudia wspomniała też o problemie, z jakim spotyka się większość pacjentów polskiej służby zdrowia, czyli długim oczekiwaniem na otrzymanie pomocy.

To był długi dzień... Niewinny upadek okazał się być bardzo niefortunnym i wylądowaliśmy w szpitalu. Uwielbiam tę moją Bydgoszcz, ale na ponad 300 tysięcy mieszkańców jest tylko jedna placówka, która przyjmuje dzieci z urazami i w weekend na dyżurze jest tylko jeden lekarz...

– napisała na Instagramie.

Synowi gospodyni "Hotelu Paradise" założono na rękę gips, w którym będzie musiał chodzić przez najbliższe tygodni. El Dursi musi jednak wypracować jakieś rozwiązane na złamany palec dziecka, ponieważ Jasiu jest leworęczny, a to właśnie na tę rękę założono opatrunek.

Po wielu długich godzinach oczekiwań szczęśliwie wychodzimy ze szpitala ze złamanym palce i gipsem na 4-6 tygodni. Jeszcze nie mam pomysłu, jak sobie z tym poradzimy, bo Jasiu jest leworęczny i właśnie ta ręka jest poszkodowana. Rozwiązanie znajdę później, na razie muszą opaść emocje. Dobranoc

– opowiedziała.

Klaudia El Dursi z synem w szpitalu, fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi spędziła wieczór w szpitalu. Jej syn potrzebował pilnej pomocy

Klaudia El Dursi z synem w szpitalu, fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Oceń ten artykuł 0 0