Klaudia El Dursi ujawnia, z czym musi się mierzyć. Niepokojący wpis modelki. "Mam już dość" [FOTO]

Klaudia El Dursi zamieściła w mediach społecznościowych smutny wpis, który mocno zaniepokoił jej fanów. Gwiazda programu "Hotel Paradise" jest załamana. "Mam już dość. Chciałabym, żeby było normalnie" - pisze.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Na antenie TVN7 pokazywana jest obecnie siódma edycja randkowego reality show „Hotel Paradise”, którego gospodynią jest Klaudia El Dursi. Prowadzenie programu przysporzyło modelce próbującej wcześniej swoich sił w „Top Model” nie tylko rozpoznawalności, ale i imponującego grona fanów. Potwierdzają to liczby w social mediach, albowiem tylko na Instagramie ma już blisko 890 tysięcy obserwujących.

El Dursi chętnie chwali się w sieci kulisami swojej pracy, często publikując różne „smaczki” z planu „Hotelu…”. Zwykle przemawia do instagramowych obserwatorów z uśmiechem na twarzy, pokazując te najbardziej pozytywne momenty swojego życia. Najnowszy wpis modelki zdecydowanie różni się od jej dotychczasowych publikacji. 34-latka pisze wprost, że „ma już dość”.

Smutny wpis Klaudii El Dursi

Prowadząca „Hotel Paradise” zdecydowała się podzielić się z fanami osobistym i dość przygnębiającym wyznaniem. Klaudia El Dursi po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziała o problemach, o których wielu jej sympatyków do tej pory nie miało pojęcia.

Muszę się wam do czegoś przyznać. Mam już dość, jestem zmęczona i zrezygnowana

– zaczęła pesymistycznie.

34-letnia gwiazda wyjawiła, że od dłuższego czasu mierzy się z poważnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, które często uniemożliwiają jej funkcjonowanie i cieszenie się życiem.

Od kilku lat całe moje życie kręci się wokół dolegliwości żołądkowo-jelitowych, ciągłe badania, kolejne wyrzeczenia, następny antybiotyk, wielka nadzieja, a jest tylko gorzej i gorzej… Przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter, zespół jelita drażliwego, refluks, zapalenie żołądka, SIBO, IMO, co jeszcze?  Uważam na to, co jem, tak naprawdę niewiele jem… Oczywiście bez glutenu, tylko low FODMAP, zero smażonego, tylko delikatne, zdrowe, nieprzetworzone… Czy to pomaga? Nie!

– napisała załamana.

Dni z dobrym samopoczuciem jest zdecydowanie mniej niż tych ze złym… Chciałaby, żeby było normalnie

– dodała na koniec.

Internauci zareagowali błyskawicznie, nie kryjąc zaniepokojenia słowami modelki. W komentarzach posypały się słowa wsparcia, życzenia zdrowia oraz porady, również od innych gwiazd i uczestników prowadzonego przez Klaudię programu. Wszyscy jednogłośnie wyrażają nadzieję, że jej problemy w końcu uda się rozwiązać.

Oceń ten artykuł 0 0