Klaudia El Dursi w bikini. Fani nie mogą oderwać oczu. "Cud natury! Jesteś ideałem" [FOTO]

Klaudia El Dursi wybrała się ostatnio na urlop nad polskie morze. Na swoim instagramowym profilu gwiazda "Hotelu Paradise" pochwaliła się zdjęciami, do których zapozowała w seledynowym bikini. Zachwytom fanów nie było końca.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi, korzystając z okresu urlopowego, wybrała się ostatnio w kolejną podróż. 34-letnia modelka i prezenterka telewizyjna w tym roku postawiła na odkrywanie uroków Polski. Po tym, jak na początku sierpnia odwiedziła Mazury, na cel następnego wyjazdu obrała polskie morze. Gospodyni programu „Hotel Paradise”, który wkrótce powróci z kolejną edycją, spędzała czas w Chałupach, oddając się m.in. pływaniu na desce SUP. W miejscowości, o której śpiewał niegdyś Zbigniew Wodecki, warunku ku temu są idealne.

El Dursi pobyt nad Bałtykiem na bieżąco relacjonowała na Instagramie, gdzie ma już blisko 900 tysięcy obserwujących. Kiedy nadszedł czas, by wracać do domu, 34-latka podzieliła się z fanami refleksją.

Dziś poczułam, że wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Dopiero co odbieraliśmy świadectwa, a już trzeba plecaki na nowo szykować. Plan jest taki, żeby na maxa wykorzystać te ostatnie dni

– zadeklarowała prezenterka wychowująca dwóch synów.

Klaudia El Dursi w bikini

Żegnając się z Chałupami, El Dursi wrzuciła na Instagrama dwie fotografie, do których zapozowała na desce, ubrana w seledynowe bikini oraz jeansy. Gwiazda „Hotelu Paradise” jest pewna, że w przyszłym roku wróci w to samo miejsce, fani natomiast nie mogą oderwać od jej nowych zdjęć wzroku. W sekcji komentarzy komplementom nie ma końca.

Są takie osoby, od których nie można oderwać wzroku

Jezu, rakieta, nie kobieta

Pani Klaudio, jest dla mnie pani kwintesencją kobiecości, prawdziwą muzą. Piękna to mało powiedziane

Wyglądasz na 23 lata! Naprawdę piękna

Cud natury! Jesteś ideałem 

Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką znam!

– rozpływają się jej obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 6 4

Ogólna ocena Klaudia El Dursi w bikini. Fani nie mogą oderwać oczu. "Cud natury! Jesteś ideałem" [FOTO] to: 60% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.