Klaudia El Dursi w skąpej, festiwalowej kreacji. Sporo odsłoniła! "Najśliczniejsza kobieta" [WIDEO]

Klaudia El Dursi podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem, na którym zatańczyła w bardzo ciekawej kreacji. Uwagę zwraca połączenie wzoru moro z neonową zielenią. Modelka przy okazji zaprezentowała smukłą sylwetkę.

Klaudia El Dursi w skąpej kreacji

Klaudia El Dursi wie, jak zadowolić swoich fanów! Modelka chętnie pokazuje się w ciekawych i nietypowych kreacjach, często chwaląc się przy tym kondycją swojego ciała. Nie inaczej było tym razem – prezenterka telewizyjna pokazała się w festiwalowym komplecie we wzór moro, który stylowo łączył się z neonową zielenią. Klaudia zatańczyła przed kamerą, odważnie eksponując sylwetkę. Nic dziwnego, że publikacja wprost oczarowała fanów! Natychmiast pospieszyli z komplementami, a końca pozytywnych komentarzy nie widać!

Najśliczniejsza kobieta
Sztos
Jak można być tak obłędnie pięknym?
Brak słów – można podziwiać cię i podziwiać bez końca

 

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi popularność zdobyła przede wszystkim dzięki udziałowi w programie "Top Model". Udało jej się rozwinąć karierę – została prowadzącą programu "Hotel Paradise" i cieszy się sympatią widzów. Promuje się także w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. To właśnie tam chętnie publikuje kadry związane z jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. 34-latka lubi pokazywać się w kreatywnych i odważnych kreacjach. Teraz, kiedy w pełni rozwinął się już sezon letni, można trafić na zdjęcia, na których Klaudia pozuje w bikini i strojach kąpielowych. Grono fanów celebrytki jest dość duże – na samym Instagramie może pochwalić się wynikiem ponad 870 tysięcy obserwujących, a ta liczba wciąż rośnie!

Marcelina Zawadzka się zaręczyła! Kim jest jej narzeczony? [FOTO]
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner poinformowali o zaręczynach! Na Instagramie pojawiło się zdjęcie dokumentujące tę wyjątkową chwilę. Kim jest narzeczony 34-letniej modelki?

Oceń ten artykuł 0 0