Klaudia Halejcio na zmysłowym kadrze. Wakacyjne ujęcie powaliło internautów na kolana: "Istna petarda"

Majówka na Seszelach? Tak spędza ją Klaudia Halejcio! Aktorka wypoczywa wraz z ukochanym, ale nie zapomina też o internautach. Właśnie podzieliła się hipnotyzującym ujęciem, które zwróciło uwagę użytkowników sieci. Dlaczego? Odpowiedź poniżej!

Klaudia Halejcio – partner, dziecko

Niebawem minie rok od przełomowego momentu w życiu Klaudii Halejcio – 2 czerwca aktorka i jej partner – Oskar – będą świętować pierwsze urodziny ich córeczki: Nel! Niemal dwanaście miesięcy temu gwiazda znana z takich seriali jak m.in.: „Złotopolscy”, „Pierwsza miłość” i „Hotel 52” po raz pierwszy została mamą, a radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Klaudia Halejcio urodziła. Niebywałe, co aktorka zrobiła po porodzie! Wszystko zarejestrowała kamera [WIDEO]
Klaudia Halejcio jest już mamą! Początkiem czerwca aktorka i jej partner zostali rodzicami córki, która otrzymała imię Nel. Szczęśliwa mama informację o porodzie przez kilka dni trzymała w tajemnicy, ale teraz pokazała nagranie prosto ze szpitala!

Od tamtej pory piękna mama dziewczynki chętnie „wpuszcza” internautów do swojego codziennego życia, aktualizując konto na Instagramie, a użytkownicy sieci równie chętnie śledzą jej poczynania. W ostatnim czasie Klaudia Halejcio zdradziła, że wraz z partnerem postanowili spędzić majówkę poza granicami kraju: Klaudia i Oskar wybrali się aż na Seszele! W tym czasie ich córeczka jest wraz z dziadkami, o czym – w odpowiedzi pod jednym z komentarzy – poinformowała sama aktorka.

Nel z Babą na wakacjach. Pluska się w baseniku. Dziadkowie chcieli, to korzystamy. Ja płaczę, ona szczęśliwa, chyba muszę jakoś to zaakceptować; takie życie matki

– dodała.

W sieci pojawiły się już pierwsze ujęcia z romantycznego wyjazdu pary. Widać na nich, jak Halejcio podziwia piękno otaczającej ją przyrody, a także zażywa kąpieli.

Klaudia Halejcio komplementowana na Instagramie

Klaudia Halejcio w „wakacyjnym” wydaniu bardzo spodobała się internautom, o czym mogą świadczyć publikowane przez nich komplementy:

Ale pięknie.

To zdjęcie to istna petarda!

Ale sztos!

Przepiękne zdjęcie.

Zdjęcie na okładkę

– brzmią komentarze pozostawione tylko pod najnowszym kadrem.

Klaudia Halejcio prowadzi konto na Instagramie, które obecnie obserwuje ponad 600 tys. „followersów”. Należycie do tego grona?

Klaudia Halejcio topless. Zasłania się tylko malutkim bukiecikiem. Fani: "Chodzący ideał" [FOTO]
Klaudia Halejcio postanowiła odtworzyć zdjęcie, do którego pozowała jeszcze, gdy była w ciąży. Aktorka znów jest topless - tym razem nie zasłania ciała tylko kwiatami, a trzyma w ramionach...

Oceń ten artykuł 0 2