Klaudia Nieścior odsłania wdzięki, pozując w beliźnie. "Petarda" [FOTO]

Klaudia Nieścior wrzuciła na Instagrama fotografie z kolejnej sesji zdjęciowej. Zwyciężczyni "Top Model" zaprezentowała się na nich w czarnej bieliźnie. "Co za ciało!" - komentują internauci.

Klaudia Nieścior wygrała "Top Model"

Klaudia Nieścior zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w jedenastej edycji "Top Model", którą stacja TVN pokazywała w ubiegłym roku. Kandydatka świetnie radziła sobie z większością konkurencji i błyskawicznie stała się faworytką widzów, którzy mocno jej kibicowali. 23-letnia dziś celebrytka ostatecznie wygrała show, otrzymując w głosach SMS ogromne wsparcie od fanów. Jeszcze w trakcie finału uczestniczka usłyszała gorzką krytykę od Anji Rubik – supermodelki, która pomagała jurorom w ocenianiu finalistek.

Oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu i jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywołać niesamowite emocje i sympatię. Ale również muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody

– powiedziała.

Rok po zakończeniu emisji jedenastego sezonu "Top Model" nietrudno przyznać, że Rubik miała rację. Choć Klaudia nie zawojowała świata mody, to prężnie rozwija karierę influencerki. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 115 tysięcy internautów.

Klaudia Nieścior w bieliźnie

Zwyciężczyni "Top Model" od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych odważne kadry, na których prezentuje swoją kobiecość. Niedawno celebrytka dodała do sieci serię kilku zdjęć, na których w bieliźnie i kozakach pozuje na kanapie. Obserwatorzy błyskawicznie zareagowali na jej najnowszą publikację. W sekcji komentarzy aż zaroiło się od komplementów.

Co za ciało!

Piękna

Petarda! Nogi do samej szyi. Cudo!

Ogień

Dziewczyno, jesteś piękna. Nic dodać, nic ująć

– czytamy pod fotografiami.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne ujęcia.

Oceń ten artykuł 0 2