Klaudia Nieścior w stroju kąpielowym. Internauci patrzą na jedno. "Petarda" [FOTO]

Klaudia Nieścior pochwaliła się zdjęciem z wypoczynku w parku wodnym. Obserwatorzy zwyciężczyni "Top Model" zwrócili uwagę na jej nogi. W komentarzach aż zaroiło się od komplementów!

Klaudia Nieścior relaksuje się w parku wodnym

Zwyciężczyni jedenastej edycji "Top Model" po kilkunastu tygodniach wymagającej rywalizacji postawiła na relaks. Klaudia Nieścior pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem z parku wodnego, gdzie "ładowała baterie", zażywając kąpieli w czarnym i dopasowanym stroju.

Niczym wakacje pod palmami

– podpisała fotografię.

Na reakcję ze strony obserwatorów nie trzeba była czekać długo. Pod najnowszym kadrem modelki aż zaroiło się od komplementów. Wielu internautów zwróciło uwagę na jej sylwetkę oraz – ich zdaniem – atrakcyjne nogi.

Nogi do nieba

Petarda

Boska

Te nogi!!!

Piękną masz figurę

– komentują użytkownicy sieci.

Klaudia Nieścior wygrała jedenastą edycję "Top Model"

Klaudia Nieścior wzięła udział w jedenastej edycji "Top Model". W trakcie programu zdobyła ogromną sympatię widzów. Dzięki ogromnemu wsparciu widowni pochodząca z Tarnobrzega 22-latka wygrała show, pokonując w finale Michalinę Wojciechowską i Natalię Woś. Teraz początkująca modelka stara się stawiać pierwsze kroki w branży. Może jej w tym pomóc dobrze rozbudowany profil na Instagramie, który do tej zaobserwowało ponad 121 tysięcy osób.

Klaudia Nieścior wygrała jedenasty sezon programu "Top Model", fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

"Top Model". Czy powstanie kolejna edycja show?

Do tej pory stacja TVN nie ujawniła, czy planuje wyprodukowanie kolejnego, dwunastego już sezonu "Top Model". Jeśli zostanie podjęta decyzja o nagraniu następnej odsłony programu, to najprawdopodobniej zobaczymy ją dopiero jesienią tego roku. Przypomnijmy, że jedenastą edycję "Top Model" można było oglądać w środy o 21:35.

Marcelina Zawadzka eksponuje dekolt. Internautom odjęło mowę: "Szok" [FOTO]
Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie swoją sylwestrową kreacją. Pod jej postem niemal natychmiast pojawiły się komplementy. "Jaka ty jesteś piękna" - komentują fani.

Oceń ten artykuł 26 18

Ogólna ocena Klaudia Nieścior w stroju kąpielowym. Internauci patrzą na jedno. "Petarda" [FOTO] to: 59% / 100%, uzyskana z: 44 głosów.