Klaudia z "Rolnik szuka żony" otwarcie o zaręczynach z Valentynem. Padło szczere wyznanie

Klaudia i Valentyn z programu: "Rolnik szuka żony" to jedna z par, która skradła serca publiczności. Czy uczestnicy randkowego show nadal są razem? Rąbka tajemnicy uchyliła na Instagramie sama rolniczka, odpowiadając na pytania internautów.

„Rolnik szuka żony”. Czy Klaudia i Valentyn są razem?

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony”, biorąc udział w show, z pewnością nie spodziewali się takiego zainteresowania ich życiem ze strony widzów. Jeszcze na długo po zakończeniu emisji w TV nowych odcinków fani „RszŻ” sprawdzają, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów. W ostatnim czasie „rolnikowa” rodzina świętowała m.in. ślub Joanny i Kamila Osypowiczów z 8. serii. W kolejnej odsłonie udział wzięła Klaudia, która liczyła na odnalezienie „bratniej duszy”. Czas pokazał, że tak się stało! Na jej „wizytówkę” odpowiedział Valentyn, a dalej sytuacja potoczyła się już błyskawicznie. W ostatnich odcinkach rolniczka i wybrany przez nią partner wprost nie mogli oderwać od siebie wzroku, snując plany o dalszej – wspólnej przyszłości. W ich rozmowach pojawiał się także plan wspólnego zamieszkania.

Czy Klaudia i Valentyn z „Rolnik szuka żony” wciąż są razem? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można na Instagramie, gdzie zarówno ona, jak i on aktywnie działają. W ostatnim czasie uczestniczka randkowego show zorganizowała sesję „Q&A”, podczas której odpowiedziała na wiele pytań nurtujących widzów. Pokazała także prywatne fotografie z… Valentynem!

Klaudia z „Rolnik szuka żony” o zaręczynach z Valentynem

Jak postanowili, tak też zrobili! Od dłuższego czasu Klaudia i Valentyn nie tylko rozwijają swoją znajomość, ale też mieszkają razem. Swoim szczęściem dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by K L A U D I (@k__klaudi)

Podczas serii pytań i odpowiedzi Klaudia chętnie nawiązywała do swojej relacji z mężczyzną poznanym w TV. Została m.in. zapytana o zaręczynyPewien użytkownik sieci zastanawiał się bowiem nad tym, czy data tego ważnego wydarzenia jest już znana.

Sama nie chcę tego wiedzieć. Jaka wtedy z tego radocha, jakbym wiedziała – odpowiedziała szczerze bohaterka „RszŻ 9”.

Jak widać, miłość Klaudii i Valentyna kwitnie! Wiele wskazuje też na to, że poważnie myślą o kolejnym kroku, który jest tylko kwestią czasu. Kibicowaliście tej parze w programie?

Fot. InstaStory @k_klaudi

Kamila z "Rolnik szuka żony" padła ofiara stalkingu. Wstrząsające wideo trafiło do sieci
Kamila Boś z programu: "Rolnik szuka żony 8" przyznała publicznie, że jest ofiarą stalkingu. W obszernej wypowiedzi uczestniczka show wyjawiła, jak została oszukana... Zamieściła także apel do innych użytkowników sieci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Klaudia z "Rolnik szuka żony" otwarcie o zaręczynach z Valentynem. Padło szczere wyznanie to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.