Klaudia z "Rolnika..." rozwiewa wątpliwości, czy jej związek z Valentynem przetrwał. "Dawno nie było nas razem" [FOTO]

Szczęściu trzeba pomóc? Zdecydowanie tak! Dowodem na to mogą być związki, które powstały dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Do grona par, które poznały się dzięki randkowemu show TVP należą m.in. Klaudia i Valentyn z 9. edycji.

Miłość z telewizji. Które pary z "Rolnik szuka żony" przetrwały?

Trwa 10. edycja popularnego show TVP "Rolnik szuka żony". Już dziś wieczorem (3 grudnia – o godz. 21:15 w TVP 1) widzowie będą mogli zobaczyć nowy odcinek randkowego show. Czy rolniczki i rolnicy znaleźli miłość, o której marzyli i "drugą połówkę", z którą mogliby spędzić resztę życia? Tego dowiemy się wkrótce. W oczekiwaniu na premierę kolejnego epizodu fani formatu z zaciekawieniem odwiedzają instagramowe profile uczestników poprzednich odsłon.

Wielu bohaterów dzieli się swoimi "dalszymi losami" w mediach społecznościowych. Dzięki temu widzowie mogą być na bieżąco i regularnie "podglądać" codzienność ulubieńców. Grono par, które poznały się w "RszŻ", a później stworzyły rodzinę, nie jest małe. W ostatnich latach ślub wzięli: Robert i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony"), Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony"), Małgosia i Paweł (4. edycja "Rolnik szuka żony"), Marta i Paweł (7. edycja "Rolnik szuka żony"), Joanna i Kamil (8. edycja "Rolnik szuka żony") czy Michał i Adrianna (9. edycja "Rolnik szuka żony"). 

Czy Klaudia i Valentyn do nich dołączą? Fani z pewnością trzymają za nich kciuki, a kolejne publikacje zakochanych świadczą o tym, że uczucie między nimi kwitnie!

Klaudia i Valentyn z "Rolnika..." razem. Romantyczny kadr pojawił się na Instagramie

Okazuje się, że rolniczka spędza sporo czasu z ukochanym. Nie tylko tego "wolnego", ale również w pracy. Valentyn doskonale odnajduje się w towarzystwie ukochanej i z uśmiechem na ustach pomaga jej w codziennych obowiązkach. Bohaterowie 9. edycji "Rolnika..." tworzą zgrany duet, a w ich codzienności nie brakuje czasu na czułości, czego dowodem są najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na wirtualnych kontach zakochanych.

fot. instagram@krukhinets

Klaudia z "Rolnika..." rozwiewa wątpliwości, czy jej związek z Valentynem przetrwał. "Dawno nie było nas razem" [FOTO]

fot. instagram@krukhinets

Jak synowie Filochowskich z "Rolnik szuka żony" spędzają czas na gospodarstwie? Najnowsze zdjęcie mówi wszystko!
Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe zdjęcie z gospodarstwa. Widzimy na nim jednego z synów uczestniczki show TVP 2. Jak chłopiec spędza czas? Na opublikowanym ujęciu widać, że z przyjemnością!

Oceń ten artykuł 4 2

Ogólna ocena Klaudia z "Rolnika..." rozwiewa wątpliwości, czy jej związek z Valentynem przetrwał. "Dawno nie było nas razem" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.