Klaudia z programu: "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie. Opis daje do myślenia: "Kiedy już wiesz, że on kłamie"

Czy Klaudia i Valentyn są razem po programie? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że uczestniczka show należy do grona aktywnych uczestników Instagrama. To właśnie tam wrzuciła niedawno swoją fotkę, którą opatrzyła dość tajemniczym opisem...

„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia i Valentyn razem na randce

Przed nami finał programu: „Rolnik szuka żony”. Dziewiąta edycja obfitowała w wiele zaskakujących momentów, a uczestnicy odbyli wiele randek i poważnych rozmów o przyszłości. Tak było m.in. w przypadku Klaudii i Valentyna, którzy podczas spotkania poruszyli m.in. wspólnego zamieszkania.

Co wydarzy się w finale? Ostatni odcinek, który widzowie zobaczą w niedzielę 27 listopada o godz. 22:00 w TVP 1, póki co jest owiany tajemnicą. Szczegóły ujrzą światło dzienne w finałowej odsłonie show i to właśnie wówczas odbiorcy dowiedzą się, jak potoczyły się dalsze losy rolników i rolniczki. Ci z kolei od czasu do czasu dzielą się w sieci wpisami, dbając przy tym o to, by nie zdradzić zbyt wielu szczegółów. Właśnie tak postępuje w mediach społecznościowych wspomniana już Klaudia, która od czasu do czasu wzbogaca swój profil na Instagramie o rozmaite kadry. Niedługo po emisji przedostatniego odcinka bohaterka show opublikowała na InstaStory swoje własne zdjęcie wykonane podczas finału, dodając do niego zagadkowy opis:

Kiedy już wiesz, że on kłamie, ale chcesz posłuchać, jaki kit wymyślił tym razem.

Wspomniana fotografia krąży już po sieci, docierając do coraz to nowych grup użytkowników.

Klaudia z „Rolnik szuka żony 9” aktywna w mediach społecznościowych

Trudno stwierdzić, czy słowa zamieszczone przez Klaudię odnoszą się do konkretnej osoby, czy mają jedynie ogólny wydźwięk. Sama Klaudia często dodaje na Isntastory posty okraszone dużą dozą humoru, a podczas emisji wcześniejszych odcinków „Rolnika…” udostępniała także inne wpisy, w których była zestawiana z Valentynem. Jak więc finalnie wygląda ich relacja? Zapewne tego odbiorcy dowiedzą się dopiero za kilka dni, kiedy finał programu pojawi się w TV.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Wciąż wybrzmiewają też echa przedostatniej odsłony „RszŻ”, w której pokazano wspomnianą już randkę Klaudii i Valentyna. Podczas gdy mężczyzna był za tym, by zamieszkać u wybranki, rolniczka nie popierała takiego pomysłu. W komentarzach pod postami dotyczącymi właśnie tej pary pojawiło się mnóstwo wpisów od użytkowników sieci:

Raczej nic z tego nie będzie, on coś kręci.

Ciężka para, on niepewny, ona by chciała… Ciężko przewidzieć, co będzie dalej. Ale raczej nie za wesoło.

Niby miło, niby romantycznie, ale jak przychodzi do konkretów, to obojgu rzednie mina i zaczynają się problemy. Ani on nie chce się przeprowadzać, ani ona nie chce go przyjąć do siebie.

To raczej nie przetrwa... Klaudia jest realistką, twardo stąpającą po ziemi. Ma konkretne oczekiwania.

Z drugiej strony nie brakuje słów wsparcia dla pary:

Są cudowni, oby im się udało.

Super para, pasują do siebie.

No ciekawa ta ich „przygoda”. Zobaczymy, co dalej.

A wy, jak myślicie, jak jest między Klaudią a Valentynem?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Gorąco w komentarzach po nowym odcinku: "Rolnik szuka żony". Związek Tomasza i Kasi podzielił widzów. "Szkoda mi jej"
Co wydarzyło się w nowym odcinku programu: "Rolnik szuka żony"? Tomasz postanowił odnowić znajomość z kandydatką, której wcześniej... podziękował za udział w show! Powrót...

Oceń ten artykuł 25 31

Ogólna ocena Klaudia z programu: "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie. Opis daje do myślenia: "Kiedy już wiesz, że on kłamie" to: 44% / 100%, uzyskana z: 56 głosów.