Klaudiusz Ševković był gwiazdorem "Big Brothera". Teraz wraca do telewizji [WIDEO]

Klaudiusz Ševković przez telewidzów został zapamiętany jako uczestnik pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Co 53-latek robi obecnie? Wkrótce publiczność będzie miała okazję ponownie zobaczyć go na ekranach.

Klaudiusz Ševković był w „Big Brotherze”

Klaudiusz Ševković był jednym z uczestników pamiętnej pierwszej edycji polskiego „Big Brothera”. Poza nim, w domu Wielkiego Brata zamieszkiwali wówczas: Piotr „Gulczas” Gulczyński, Alicja Walczak, Małgorzata Maier, Manuela Michalak czy nieżyjący już Janusz Dzięcioł, którego telewidzowie wybrali zwycięzcą. Wszyscy oni po zakończeniu programu zrobili całkiem imponujące telewizyjne kariery.

Na fali popularności po „Big Brotherze” Ševković otrzymał w TVN własną audycję kulinarną „Wielka niespodzianka Klaudiusza”, został też twarzą „Telezakupów Mango”. Ponadto wraz z innymi uczestnikami reality show wystąpił w filmie „Gulczas, a jak myślisz…” z 2001 roku, a w 2004 roku z Piotrem Gulczyńskim wziął udział w programie „Bar 4 – Złoto dla zuchwałych”.

Niedługo później Klaudiusz wycofał się z telewizji, a skupił się na działalności w polityce i branży sportowej. Jego największą pasją jest golf. To wokół niego – oraz oczywiście rodziny – kręci się obecnie życie dawnego gwiazdora „Big Brothera”.

Klaudiusz Ševković ponownie na antenie TVN

Ci, którzy wciąż ciepło wspominają pierwszy sezon „Big Brothera”, teraz będą mieli okazję ponownie zobaczyć dawno niewidzianego Klaudiusza na antenie TVN. Ševković będzie bowiem gościem najnowszego odcinka programu „Kuba Wojewódzki”. Oprócz niego pojawi się też Klaudia El Dursi, gospodyni reality show „Hotel Paradise”. Fragmenty rozmowy można już znaleźć w sieci, cały odcinek natomiast zostanie wyemitowany 16 kwietnia o godzinie 22.40.

Oceń ten artykuł 0 0