Kolejna przemiana! Sylwia Bomba znów schudła? "Co za metamorfoza", "Nie do poznania" [FOTO]

Celebrytka wprawiła swoich wielbicieli w osłupienie. Sylwia Bomba opublikowała niezwykle uroczy kadr z córeczką. Internauci natychmiast zasypali post komplementami. Ich uwadze nie uszła niesamowita przemiana gwiazdy TTV. Co siądziecie o jej metamorfozie?

Kim jest Sylwia Bomba?

To influencerka. Zadebiutowała w telewizji w 2014 roku na antenie TTV, w reality show „Gogglebox. Przed telewizorem”. W programie biorą udział grona przyjaciół, rodziny, albo pary. Osoby te komentują wybrane show telewizyjne. Sylwia Bomba urozmaiciła swoją obecnością 12. edycję „Tańca z Gwiazdami”. Celebrytce partnerował profesjonalny tancerz Jacek Jeschke. Obecnie, kobieta wychowuje kilkuletnią córeczkę Tosię, której poświęca każdą wolną chwilę. Dziewczynka jest jej istnym oczkiem w głowie.

Sylwia Bomba znów schudła?

Sylwia Bomba robi furorę w sieci! Gwiazda doskonale wie, w jaki sposób przykuć uwagę odbiorców, nie tylko za sprawą swego humorystycznego nazwiska. Niedawno publikowała w mediach społecznościowych zachwycający kard w towarzystwie córeczki. Celebrytka wraz z Tosią przebrały się za Biedronkę – bohaterkę serialu animowanego dla dzieci. Dlatego nic dziwnego, że najnowszy, bardzo urokliwy kadr ulubienicy TTV wywołał lawinę komentarzy.

Fani także nie pozostali dłużni i podzieli się swymi ukochanymi postaciami ze świata seriali oraz kina. Oczywiście uwadze czujnych intranetów nie umknął fakt, że Sylwia Bomba straciła na wadze:

Sylwia to Ty? Sylwia, jak nie Sylwia.

Piękne Kropeczki. Za dzieciaka, to Czarodziejką z Księżyca chciałam być.

Ja chciałam być Chuckiem Norrisem Strażnikiem Teksasu.

Super wyglądacie!

Jaka matka taka córka.

Spider-Man poszedł w odstawkę.

Nie do poznania! Super zdjęcie!

Co za metamorfoza!

Normalnie nie poznałam Pani!

Jaką stosowałaś dietę? Super wyglądasz.

Sylwia Bomba w szczerym wyznaniu

Nadszedł czas na super bohaterki. Staram się uczyć Tosię, że największymi bohaterkami jesteśmy My, kobiety. Jesteśmy bohaterkami na co dzień i w sytuacjach wyjątkowych. Chciałabym, aby moja córka wyrosła na silną i odważną kobietę. Aktualnie Tosia chce być taka odważna, jak Biedronka Miraculum i nawet mama musiała się dostosować […]
– humorystycznie zaznaczyła Sylwia Bomba.

„Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”

To japońsko-francusko-koreański serial animowany. Premiera produkcji miała miejsce w Polsce na antenie Disney Channel w 2016 roku. Bajka opowiada o Marinette i Adrienie. Są oni nastolatkami, którzy zostali wybrani, aby chronić Paryż przed złem. Powierzono im misję ochrony przed Akumami, atakującymi normalnych ludzi i zmieniającymi ich w super-złoczyńców. Bohaterowie animacji przeżywają liczne, niewiarygodne przygody. Marinette zmienia się w Biedronkę o magicznych mocach, natomiast Adrien w Czarnego Kota, który także posiada niezwykłe zdolności.

Dzieci na całym świecie pokochały tych super-bohaterów, dlatego serial doczekał się – jak dotąd – czterech serii, w tym stu odcinków. Aktualnie można oglądać tę produkcję na platformie Netflix oraz na kanale Disney Channel.

Czytaj też:

Sylwia Bomba trafiła do szpitala. Zwróciła się z ważnym apelem do fanów. Co się stało?
Sylwia Bomba trafiła do szpitala, w którym musiała przejść konieczny zabieg. Ostatnie badania wykazały pewne zmiany, które trzeba było wyciąć. Teraz uczestniczka "Goggleboxa" wystosowała...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze