hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Kolejne 365 dni" wkrótce na platformie Netflix. Zwiastun filmu zawiódł internautów? "Wieje nudą" [WIDEO]

Tęskniliście? Laura i Massimo z trylogii: "365 dni" znów pojawią się na ekranie! Podano już oficjalną datę premiery ostatniej części, a także opublikowano zwiastun. Kiedy i gdzie oglądać "Kolejne 365 dni"? Sprawdźcie!

„Kolejne 365 dni”. Oficjalny zwiastun. Kiedy film na Netflix?

Wiadomo, kiedy „Kolejne 365 dni” trafi na platformę Netflix! Kontynuacja filmów „365 dni” i „365 dni: ten dzień” – powstałych na podstawie bestsellerów Blanki Lipińskiej – zasili bibliotekę popularnej platformy już 19 sierpnia. W sieci pojawił się także oficjalny zwiastun produkcji, w którym zagrali m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska i wielu innych.

O czym jest trzecia część „365 dni”? Tym razem widzowie będą świadkami m.in. kolejnych scysji między główną parą: Laurą i Massimo. Dodatkowo na horyzoncie znów pojawi się – wyraźnie zainteresowany żoną wroga – Nacho (Simone Susinna). Jak taki obrót spraw wpłynie na – i tak już chwiejący się w posadach – związek Laury? Czy Biel podejmie decyzję o zakończeniu relacji? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań widzowie otrzymają już wkrótce!

Internauci komentują zwiastun „Kolejnych 365 dni”

Chociaż trzecia część „365 dni” nie trafiła jeszcze na platformę Netflix, to już wzbudza spore zainteresowanie odbiorców. Pod postami promującymi produkcję pojawiło się sporo komentarzy, a internauci ochoczo odnosili się do wspomnianej propozycji twórców: okazuje się, że zdania są dość mocno podzielone:

Czekam z niecierpliwością.

Zapowiada się mega.

To już ostatnia część, prawda? Błagam, niech to będzie ostatnia część.

Chyba w tym zwiastunie padły już wszystkie kwestie dialogowe tego filmu.

Wieje nudą.

Nieco wcześniej Netflix pokazał pierwsze minuty „Kolejnych 365 dni”, które można obejrzeć poniżej. Czekacie na ostatnią część kontrowersyjnego filmu?

Magdalena Lamparska w ciąży. Pod hipnotyzującym kadrem zawarła szczery wpis. Z czym się zmaga?
Magda Lamparska jest w ciąży. Aktorka, która jest już mamą kilkuletniego syna, szykuje się do porodu, pozostając w stałym kontakcie z internautami. Pod jednym z najnowszych „ciążowych”...

Oceń ten artykuł 0 0