Kolejne głośne nazwiska w "TTBZ". Polsat ujawnił następnych uczestników

W miniony weekend Polsat ogłosił kolejnych uczestników osiemnastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Na scenie pojawi się młody wokalistka i aktorka znana z "M jak miłość". O kim mowa?

"Twoja twarz brzmi znajomo" przechodzi zmiany

W ostatnich tygodniach sporo mówi się o zmianach, które zaszły w jednym z najpopularniejszych programów Polsatu. Przed świętami Bożego Narodzenia z show niespodziewanie pożegnał się Michał Wiśniewski. Na początku roku Polsat zakomunikował, że z programem rozstaje się również Katarzyna Skrzynecka, która wygrała pierwszą edycję show, a później zasiadała w jury szesnastu kolejnych.

To nie był jednak koniec zmian, bo wkrótce swoje odejście z produkcji ogłosił także Piotr Gąsowski. Wiemy już, że jego miejsce zajmie Maciej Rock. Poza tym jury będzie trzyosobowe – Wiśniewskiego i Skrzynecką zastąpi Paweł Domagała, który zadebiutuje w roli jurora. Oprócz tego widzowie zobaczą nową czołówkę i logo oraz – po raz pierwszy – niemedialnego uczestnika. Jedno jest pewne: będzie się działo.

Oskar Cyms kolejnym uczestnikiem "TTBZ"

W sobotę producenci "Twoja twarz brzmi znajomo" ogłosili kolejnego uczestnika. To Oskar Cyms – młody piosenkarz, którego możecie znać z utworu "Daj mi znać". Jego dwie ballady pojawiły się również w filmie "365 dni". Wkrótce premierę ma mieć debiutancki album tego artysty.

Do grona uczestników dołącza również Katarzyna Kołeczek

W niedzielę poznaliśmy następne głośne nazwisko. Do grona uczestników osiemnastego sezonu "TTBZ" dołączyła Katarzyna Kołeczek – polska aktorka. Możecie ją znać m.in. z serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać Jagody. Gwiazda wystąpiła również w wielu innych polskich produkcjach.

Polsat ujawnił już połowę uczestników osiemnastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Na scenie zobaczymy również Piotra Stramowskiego i Julię Kamińską. Wciąż nie znamy tożsamości niemedialnej osoby, która wystąpi w show.

Kajra pozuje na rajskiej plaży w bikini. Na zdjęciu nie jest sama! Drugi plan rozbawił internautów [FOTO]
Magdalena "Kajra" Kajrowicz zamieściła w sieci wakacyjny kadr. 38-latka pozuje na plaży w niebieskim bikini. Internauci zwrócili jednak uwagę na drugi plan... Artystka na zdjęciu nie jest sama!

Oceń ten artykuł 0 0