"Koło fortuny" wraca na antenę. TVP potwierdza, kto teraz poprowadzi teleturniej

"Koło fortuny" wkrótce zagości na antenie z nowymi odcinkami. Wiadomo już, kto je poprowadzi. TVP oficjalnie zabrała głos w sprawie swojego flagowego teleturnieju.

Zmiany prowadzących programy TVP

Od dłuższego czasu przez Telewizję Polską przetacza się fala zmian. Nie ominęły one programów rozrywkowych. Zdecydowanie najgłośniej było o wymienieniu całej ekipy prowadzących poranne pasmo „Pytanie na śniadanie”. Zaczęły pojawiać się również doniesienia o planach dotyczących najpopularniejszych teleturniejów. Mówiło się o możliwym powrocie Roberta Janowskiego do „Jaka to melodia”, jednak ostatecznie to Rafał Brzozowski ponownie wszedł na plan. Co z „Kołem fortuny”?

Kto teraz poprowadzi „Koło fortuny”?

Niedawno w mediach zaczęła krążyć nieoficjalna informacja, jakoby dotychczasowi gospodarze „Koła fortuny” mieli zostać zastąpieni. Jak podawał Pomponik, miejsce Norberta „Norbiego” Dudziuka miałby zająć znany z „Pytania na śniadanie” Robert El Gendy, jeżeli chodzi zaś o następczynię Izabelli Krzan, to ta nie została jeszcze wybrana. Norbi zdążył już skomentować te pogłoski, wyznając w rozmowie z ShowNews:

Dowiedziałem się tego od ciebie. Z Robertem El Gendy znamy się od lat. Przede wszystkim jest to mój kolega z Olsztyna z lat młodzieńczych. Pracowaliśmy razem w lokalnych mediach – ja w radiu, on w telewizji. Tak jak mówiłem ostatnio, przybijam pionę, gratulację i życzę jak najlepiej. Uważam, że to dobry wybór. To jest osoba, która w telewizji pracowała i pracuje, dobrze wygląda, dobrze mówi. To inteligentny chłopak

„Koło fortuny” wkrótce powróci na antenę telewizyjnej Dwójki i nie ma już wątpliwości, kto poprowadzi premierowe odcinki. Na oficjalnych profilach teleturnieju TVP w mediach społecznościowych potwierdzono, że od 2 marca telewidzów nadal będą witać Norbi i Krzan.

Jak zauważyliście, chwilowo nie ma nas na antenie. Ale już pojutrze wielki powrót. Nowe odcinki, nowe rozkminki

– napisano w czwartek.

Dodajmy, iż jakiś czas temu portal wirtualnemedia.pl pisał, że wspomniany duet rzeczywiście póki co nadal będzie pojawiał się na antenie, ale najpewniej nie potrwa to długo. Izabella Krzan po rozstaniu z „Pytaniem na śniadanie” znalazła już zresztą nową pracę poza TVP, Norbi natomiast nie narzeka na brak innych zawodowych aktywności.

Nagrania do odcinków [„Koła fortuny”] realizowano jeszcze w ubiegłym roku, dlatego prowadzącymi pozostają Norbi i Izabella Krzan. Odcinki z ich udziałem mają być emitowane na pewno aż do kwietnia. Potem Krzan i Norbi najprawdopodobniej znikną całkowicie z anten TVP

– informował w lutym serwis.

Oceń ten artykuł 27 41

Ogólna ocena "Koło fortuny" wraca na antenę. TVP potwierdza, kto teraz poprowadzi teleturniej to: 39% / 100%, uzyskana z: 68 głosów.