Komentarze nt. jej "tureckiego nosa" rozsierdzają Zapadkę? Nie hamuje się

Kinga Zapadka dała się poznać latem 2021 roku jako uczestniczka pierwszego sezonu reality show "40 kontra 20". Od tamtej pory o celebrytce często bywa głośno. Ostatnio atmosferę wokół niej pogrzały zdjęcia, które wykonała po korekcie nosa. W komentarzach zawrzało

Zapadka przyznała się do operacji nosa

Była dziewczyna tancerza Roberta Kochanka lubi pokazywać swoje wdzięki w sieci. Jest jedną z tych celebrytek, którym zdarzyło się poprawiać swoją urodę i głośno o tym mówią. W styczniu Zapadka napisała fanom, że skorzystała z usług tureckiej medycyny estetycznej. Wówczas zafundowała sobie nowy nos.

Nos celebrytki ciągle wzbudza emocje

Choć od korekty nosa Zapaski minęło już kilka tygodni, fani ciągle wyrażają swoje opinie na jego temat. Przeważają zachwyty, ale nie brakuje również mniej schlebiających głosów.

 

"Dlaczego sobie to zrobiłaś tamten nos nadawał Ci takiego ładnego wyrazu twarzy, a ten typowy Jackson, byłaś taka piękna..."

"Sorry Kinga, ale ten nos jak u Michaela …."

Czy celebrytka zadziera nosa? Na pewno nie lubi, kiedy ktoś nie docenia jej stylu. Kinga Zapadka chętnie wchodzi w dyskusję z osobami, które krytykują jej zdjęcia czy nagrania. Często nie przebiera przy tym w słowach.

"Po co te sztuczne pozy i miny"

– napisała jedna użytkowniczek Instagrama.

 Zapadka szybko odniosła się do wpisu:

"Pani Halyna niech się czepia starego w domu, a nie mnie"

"Nie możesz oddychać przez nos? Każde zdjęcie jest z otwartymi ustami"

- pyta inna fanka.

"Połknęłam karpia"

– ripostuje celebrytka.

Kinga Zapadka -  celebrytka i bizneswoman

Kinga Zapadka pojawiła się w pierwszej edycji programu nadawanego na anetenie TVN 7. Debiutująca na ekranie kobieta przedstawiała się jako studentka prawa i projektantka bielizny. Uczestnicząc w reality show poznała Roberta Kochanka. Przypadli się do gustu i stali się parą. Jej związek z tancerzem nie przetrwał jednak próby czasu.

Celebrytka przesadziła. Fani nie poznają byłej "Królowej życia"
"Królowa życia" Izabela Macudzińska chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. Na Instagramie często pokazuje kadry z rodzinnego życia. Nie zapomina także, by szczegółowo dokumentować...

Oceń ten artykuł 0 1