"Komisarz Alex". Co stanie się z Andrzejem Sochoniem? Jacek Knap żegna się z serialem

Przed nami już tylko jeden odcinek "Komisarza Alexa" z udziałem Jacka Knapa. Wiadomo już, jak zakończy się wątek komisarza Andrzeja Sochonia. Policjant przeżyje?

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

„Komisarz Alex”. Andrzej Sochoń przeżyje

Jacek Knap żegna się z serialem „Komisarz Alex”. Informacja bardzo zaskoczyła fanów produkcji, którzy nie spodziewali się, że postać Andrzeja Sochonia tak szybko zniknie ze scenariusza. Wiele osób może zastanawiać się, jak zakończy się wątek komisarza. Jego poprzednicy zginęli. Taki los nie spotkał jedynie ostatniego opiekuna Alexa, którym był Adam Wilczak. Bohater grany przez Wojciecha Czerwińskiego został przeniesiony do innego miasta. Co stanie się z komisarzem Sochoniem?

We wczorajszym odcinku „Komisarz Alex” Andrzej Sochoń poszukiwał swojej porwanej siostry. Kiedy zrozpaczony odnalazł miejsce, w którym Kasia była przetrzymywana, dowiedział się, że dziewczyna za chwilę ma zostać zamordowana. W ostatniej chwili wbiegł do pomieszczenia i od razu stanął na czele grupy policjantów, którzy brali udział w akcji. Komisarz Sochoń został postrzelony przez porywacza. Wiadomo było jednak, że przeżył. W ostatniej scenie przyjaciele z komendy z niepokojem czekali w szpitalu, a Alex rozpaczliwie szczekał i drapał w drzwi, za którymi prawdopodobnie był operowany jego opiekun.

„Komisarz Alex”. Andrzej Sochoń wyjedzie na operację

Wczorajszy odcinek „Komisarza Alexa” wzbudził ogromne emocje u widzów. Wielu z nich zapewne zastanawia się, czy opiekunowi owczarka niemieckiego uda się przeżyć. Portal Świat Seriali zdradził już, jak zakończy się wątek komisarza Sochonia. Tym razem czworonożny detektyw nie będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią ukochanego właściciela. Nie oznacza to jednak, że nie czeka ich rozłąka. Andrzej Sochoń został ciężko ranny, przez co jego życie zawisło na włosku.

Choć lekarzom uda się go uratować, to nie będzie wiadomo, czy kiedykolwiek  wybudzi się ze śpiączki. Kiedy po kilku dniach odzyska przytomność, wieści nadal nie będą optymistyczne. Zdaniem specjalistów, nigdy nie będzie już w stanie chodzić. Jedyna szansa na ratunek to operacja, która może zostać przeprowadzona jedynie w Toronto. To właśnie tam na zawsze wyjedzie Sochoń. Ostatni odcinek „Komisarza Alexa” z udziałem Jacka Knapa zostanie wyemitowany 20 kwietnia o godzinie 20:20 w TVP1.

 

"Na dobre i na złe". Kolejna kłótnia między Blanką a Mario. Lekarka wreszcie przejrzy na oczy?
Czy małżeństwo Blanki i Mario przetrwa? Widzowie "Na dobre i na złe" będą świadkami kolejnej kłótni między małżonkami. Tym razem pójdzie o... nowego członka rodziny!

Oceń ten artykuł 12 5

Ogólna ocena "Komisarz Alex". Co stanie się z Andrzejem Sochoniem? Jacek Knap żegna się z serialem to: 70% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.