"Komisarz Alex" bez nowego odcinka. Kiedy przerwa w emisji serialu?

Widzowie serialu "Komisarz Alex" nie będą zadowoleni. W najbliższą sobotę nie będzie nowego odcinka. Wiemy, z jakiego powodu.

fot.AKPA/Podlewski
fot.AKPA/Podlewski

„Komisarz Alex”. Nie będzie nowego odcinka

„Komisarz Alex” pojawił się na antenie TVP1 w 2012 roku i z miejsca podbił serca telewidzów. Główny bohater – Alex – jest niezwykle inteligentnym owczarkiem niemieckim. To prawdziwa gwiazda łódzkiej policji, dzięki której udaje się rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Epizody ukazują się w soboty o godzinie 20:20. 1 czerwca fani produkcji nie zobaczą jednak nowego odcinka. Dlaczego? Wszystko przez Festiwal w Opolu, który będzie można obejrzeć w TVP1. Muzyczne wydarzenie zbiega się w czasie z emisją „Komisarza Alexa”, dlatego widzowie produkcji kręconej w Łodzi będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Na ten moment nie ma informacji o zakończeniu sezonu, dlatego kolejny epizod prawdopodobnie ukaże się w przyszłą sobotę, 8 czerwca.

„Komisarz Alex”. Marcin Rogacewicz nowym opiekunem Alexa

Alex jest niezwykle oddanym psem i niejednokrotnie narażał własne życie, aby uratować swojego właściciela. Musiał jednak pożegnać się z kilkoma opiekunami. Ostatnim z nich był Andrzej Sochoń, w którego wcielał się Jacek Knap. Podczas akcji został ciężko ranny i musiał wyjechać na operację do Toronto. Jego miejsce zajął Paweł Kozera (Marcin Rogacewicz), którego Alex sam sobie wybrał. Choć komisarz pojawił się w serialu zaledwie kilka odcinków temu, fani produkcji od razu przyznali, że bardzo polubili komisarza. W serialu pojawi się kolejna nowa postać. Tym razem owczarek niemiecki od razu pokaże, że nie darzy go sympatią. Łukasz Gruda nie będzie miał dobrych zamiarów.

Oceń ten artykuł 0 0