hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Komisarz Alex" niespodziewanie wraca na antenę. Nowe odcinki jeszcze w wakacje

"Komisarz Alex" wraca na antenę. Nowe odcinki zostaną wyemitowane jeszcze w lipcu! Kiedy będzie można je zobaczyć?

fot. AKPA/Baranowski
fot. AKPA/Baranowski

„Komisarz Alex”. Nowe odcinki w lipcu

Rozpoczęły się wakacje, co dla fanów seriali oznacza, że na dłuższy czas muszą rozstać się z ulubionymi bohaterami. Przez kilka tygodni nie pojawiają się nowe epizody produkcji. Dla widzów „Komisarza Alexa” mamy jednak świetną wiadomość. Nowe odcinki zostaną wyemitowane jeszcze w lipcu. RMF tę informację potwierdziło w biurze prasowym TVP. Na antenę trafią aż dwa epizody z XXI sezonu. Pierwszy z nich będzie można obejrzeć 13 lipca, zaś drugi – 20 lipca o godzinie 20:20 w TVP1.

W lipcu zostaną wyemitowane dwa premierowe odcinki „Komisarza Alexa” (s. XXI - 13 lipca, odc. 9; 20 lipca, odc. 10), a o szczegółach emisji kolejnych premierowych odcinków serialu poinformujemy w najbliższym czasie – brzmi odpowiedź na pytanie RMF.

„Komisarz Alex”. Zmiany w obsadzie

W serialu „Komisarz Alex” niedawno zaszły poważne zmiany personalne. Z produkcją pożegnał się Jacek Knap, który wcielał się w opiekuna Alexa. Jego miejsce zajął Marcin Rogacewicz. Widzów czeka jednak rozstanie z kolejną postacią. W obsadzie nie będzie już Beaty Fido. Martę Grabską widzowie będą mogli zobaczyć po raz ostatni w odcinku wyemitowanym 13 lipca.

Beata Fido po raz ostatni wystąpi w serialu „Komisarz Alex” w odc. 264 (odc. 9, sezon 21) - poinformowało nas biuro prasowe TVP.

Możliwe również, że przynajmniej przez jakiś czas z łódzkiej komendy zniknie jeszcze jedna bohaterka. Mowa o Agacie Król, w którą wciela się Monika Szufladowicz. Portal Świat Seriali podaje, że policjantka zajdzie w ciążę. Podejmie wtedy decyzję o dłuższym urlopie ze względu na duże niebezpieczeństwo, na jakie narażona jest w pracy. Agata Król przestanie pojawiać się w serialu czy jednak scenarzyści utrzymają jej wątek w fabule? Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. 

Będzie nowy bohater w serialu "Komisarz Alex". Sporo namiesza
W serialu "Komisarz Alex" pojawi się nowa postać. Nadinspektor, który przyjedzie skontrolować pracę w łódzkiej komendzie, będzie chciał sporo namieszać. Bogna Bugaj wpadnie przez niego w kłopoty?

Oceń ten artykuł 0 0