"Komisarz Alex" ze zmianami w obsadzie. Tego widzowie się nie spodziewają!

Wciąż gorąco w TVP. Jak donoszą media, wiatr zmian dotarł do popularnego serialu! Czy w nowych odcinkach widzowie nie zobaczą jednej z ważniejszych postaci? Poniżej szczegóły!

„Komisarz Alex”. Beata Fido nie zagra już w serialu?

Od pewnego czasu głośno jest o zmianach w programach telewizyjnych. Niemała rewolucja dotknęła m.in. „Pytanie na śniadanie”: podczas gdy jedni prowadzący znikali, w ich miejsce pojawiały się nowe „twarze”.

Padają kolejne nazwiska. Oni także znikną z "Pytania na śniadanie"?
Kolejni prowadzący pożegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Według ustaleń jednego z portali z ekipy mogą zniknąć kolejne osoby. Pojawiły się nazwiska.

Teraz – jak donoszą media – „odświeżenie” czeka również obsadę popularnego serialu. Mowa o „Komisarzu Alexie”, w którym do tej pory występowała Beata Fido. Według informacji, do których dotarł portal: „Świat Gwiazd”, wspomniana aktorka ma pożegnać się z graną przez siebie rolą.

Zmiany w serialu „Komisarz Alex”

„Komisarz Alex” to propozycja Telewizji Polskiej, która cieszy się sporą popularnością widzów. Do tej pory w głównych rolach występowali m.in.: Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Krystian Wieczorek oraz Wojciech Czerwiński. Obecnie wraz z Alexem kryminalne zagadki rozwiązuje Jacek Knap, który wciela się w rolę komisarza Andrzeja Sochonia. Policjant może liczyć na wsparcie swojego zespołu, którego członkinią była nadkomisarz Marta Grabska. W tej roli właśnie widzowie mogli oglądać Beatę Fido, ale – jak donosi wspomniane źródło – sytuacja ta ma ulec zmianie.

Teraz trwają zdjęcia do nowej transzy „Alexa”, która na ekrany trafi wiosną. I, jak na razie, Beaty nie ma w scenariuszu, nie grała też jeszcze na planie. Za to scenarzyści powołali do życia nową postać – drugiego komisarza – do takich informacji od pracownika TVP dotarła wspomniana strona.

W serialu ma pojawić się Marcin Rogacewicz, którego widzowie mogą pamiętać z ról m.in. w „Na dobre i na złe” czy w „Koronie królów”. Czy doniesienia te okażą się prawdziwe? Czas pokaże.

"Pytanie na śniadanie" z Martą Manowską w roli prowadzącej? Dziennikarka wymownie komentuje!
W "Pytaniu na śniadanie" trwa prawdziwa rewolucja. Podczas gdy z show żegnają się jedne pary prowadzących, nowe osoby dołączają do grona osób współtworzących projekt. Czy wśród nich znajdzie się także... Marta Manowska?...

Oceń ten artykuł 0 0