Koniec programu Dody w Polsacie. Stacja ma jednak niespodziankę dla widzów

Polsat pokaże w poniedziałek ostatni odcinek "Doda. Dream Show". Piosenkarka nie zniknie jednak ze stacji, bo na antenie zostaną pokazane fragmenty jej koncertu. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć największe hity z nowej płyty artystki.

To już koniec "Doda. Dream Show" w Polsacie

Od początku września widzowie Polsatu mogli śledzić przygotowania do trasy koncertowej Dody – "Aquaria Tour". Piosenkarka zaprosiła kamery m.in. do swojego sztabu oraz na castingi dla tancerzy. Oprócz tego artystka chętnie dzieliła się ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego.

W pierwszej połowie października Doda zagrała serię pięciu koncertów w ramach swojej trasy. Występy wokalistki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów, bo bilety wyprzedały się w zaledwie kilka godzin. Po ogromnym sukcesie tournée nadszedł czas na finałowy odcinek "Doda. Dream Show". Polsat pokaże go w poniedziałek o 20:05. Widzowie zobaczą w nim ostatnie przygotowania przed wyjściem artystki na scenę.

Nie możemy uwierzyć w to, że to już koniec! Oglądajcie odcinek dzisiaj bardzo uważne, bo czeka was tam niespodzianka i kolejna... Musicie oglądać!

– zapowiada stacja.

Koncert Dody na antenie Polsatu

Zwieńczeniem "Doda. Dream Show" będzie telewizyjna relacja z koncertu piosenkarki. Fragmenty widowiska zostaną pokazane na antenie Polsatu w piątek, 3 listopada o 22:20. Jak zapowiada nadawca, w specjalnym programie usłyszymy takie hity z płyty "Aquaria", jak "Nim zajdzie słońce", "Melodia ta" czy "Wodospady".

Jesienią ubiegłego roku Polsat pokazywał show "Doda. 12 kroków do miłości". Piosenkarka poszukiwała w nim wymarzonego partnera, jednak ostatecznie odrzuciła wszystkich kandydatów. Według informacji portalu "Wirtualne Media", wspominany program śledziło więcej widzów niż emitowane obecnie "Doda. Dream Show".

Oceń ten artykuł 0 1