Koniec programu Kuby Wojewódzkiego w TVN? Taka była oglądalność

Od pewnego czasu niektórzy zaczęli wieszczyć programowi "Kuba Wojewódzki" rychły koniec. Teraz dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy, co dalej z jego show. Wyniki oglądalności też wiele mówią.

To koniec „Kuby Wojewódzkiego”?

Kuba Wojewódzki gości w telewizji ze swoim talk show już od przeszło dwóch dekad. Początkowo jego program nadawany był na antenie Polsatu, od 2006 roku jest zaś stałym elementem ramówki stacji TVN. W ostatnim, zakończonym we wtorek 21 listopada sezonie na kanapie naprzeciwko showmana zasiadali m.in. Tede, Agnieszka Holland, Daria Zawiałow, Janusz Józefowicz, Katarzyna Warnke, Anna Dymna, Michał Figurski czy Bambi i Krzysztof Materna.

Zdecydowanie najgłośniejszym odcinkiem tej serii „Kuby Wojewódzkiego” był ten otwierający ją – z udziałem Caroline Derpienski i Marcina Hakiela. Zaproszenie tak nieoczywistego duetu było mocno kontrowersyjnym krokiem. Niektórzy zaczęli nawet wróżyć programowi rychły koniec, oglądalność pokazała jednak, że ryzyko się opłacało.

Oglądalność show Wojewódzkiego

Po zakończeniu emisji jesiennego sezonu Kuba Wojewódzki dał jasno do zrozumienia, jaki los czeka jego format. Dziękując widzom za pojawianie się przed telewizorami, napisał na Instagramie:

Do zobaczenia w przyszłym roku…

Na Facebooku natomiast dziennikarz podzielił się wynikami oglądalności opublikowanymi przez TVN.

Za nami kolejny bardzo udany sezon sztandarowego talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki”. Najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny dziennikarz w kraju ponownie udowodnił, że nie ma sobie równych. Ostatnia odsłona kultowego programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1 200 000 w grupie ogólnej. Tytuł również nieustannie plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w Playerze oraz VOD.pl

– chwali się sama stacja.

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Koniec programu Kuby Wojewódzkiego w TVN? Taka była oglądalność to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.