Kotońscy w Zakopanem. Tak korzystają z ferii zimowych. "Hej!" [FOTO]

Kotońscy pozdrowili fanów z Zakopanem. Na Instagramie opublikowali pierwsze zdjęcie z zimowego wypoczynku. "Bawcie się super" - komentują internauci.

Kotońscy na urlopie w Zakopanem

Para znana z "Goggleboxa" postawiła na zimowy relaks! Agnieszka i Artur wybrali się do Zakopanego, gdzie korzystają z wolnego czasu. W poniedziałek na Instagramie pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z wyjazdu, na którym obojgu uśmiech nie schodzi z twarzy.

Zakopane hej!

– napisał krótko Kotoński w opisie do kadru.

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod zimową migawką ze stolicy Tatr pojawiło się kilka komentarzy:

Wspaniałości, Kochani

Bawcie się super, korzystajcie z zimy prawdziwej

Cudownie razem wyglądacie na tym "góralskim tronie"

– komentują użytkownicy sieci.

Agnieszka i Artur Kotońscy w "Goggleboxie"

Małżeństwo od wielu lat uczestniczy w najpopularniejszym programie TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Oboje regularnie zasiadają na kanapie, z której komentują najważniejsze wydarzenia telewizyjne minionego tygodnia. Czasami towarzyszy im syn, Dajan. Agnieszka Kotońska ma obecnie ponad 337 tys. obserwujących na Instagramie. Natomiast jej mąż, Artur, wciąż rozwija swój profil, który dotychczas przyciągnął uwagę przeszło 23 tys. osób.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Kiedy wraca na antenę?

Jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV wkrótce wróci na antenę. Pierwszy odcinek osiemnastego sezonu "Goggleboxa" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 22:00. Reality show będzie pokazywane w każdy poniedziałek o tej samej porze. Wiele wskazuje na to, że znów na kanapach zobaczymy takich bohaterów, jak Izę Zeiske, Mateusza "Big Boya" Borkowskiego, Sylwię Bombę czy właśnie małżeństwo Kotońskich.

Ania i Włodek z "Love Island" na nowym zdjęciu. Z humorem nawiązali do oświadczyn! Jest komentarz innej Islanderki
Pamiętacie uczestników 5. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Ania i Włodek opuścili show jako para, a teraz rozwijają swoją relację. Niedawno zakochani podzielili się nową...

Oceń ten artykuł 0 0