Kourtney Kardashian chwali się archiwalną fotografią. Jak wyglądała 28 lat temu? [ZDJĘCIE]

Kourtney Kardashian, gwiazda programu "Z Kamerą u Kardashianów" niedawno zachwyciła fanów zdjęciami ze ślubu. Teraz znowu opublikowała ważną fotografię. Celebrytka pokazała siebie w latach 90.! Jak wyglądała?

Kim jest Kourtney Kardashian?

Kourtney Mary Kardashian urodziła się  w Los Angeles w 1979 roku, jako córka Roberta Kardashiana i Kris Jenner. Ma trójkę biologicznego rodzeństwa: Kim, Khloe i Roberta Kardashianów. Po rozwodzie jej matka wyszła za mąż za Bruce'a Jennera  i miała z nim dwójkę dzieci - Kylie i Kendall Jenner. Kourtney i jej rodzina zyskali popularność dzięki udziale w show "Z Kamerą u Kardashianów". 43-latka jest współwłaścicielką butiku "D-A-S-H". Ma też swoją markę POOSH. Przez lata była w związku ze Scottem Disickiem, z którym ma trójkę dzieci - Masona, Penelope oraz Reigna. W styczniu 2021 roku związała się z muzykiem Travisem Barkerem, z którym w tym roku wzięła ślub... aż trzy razy! Teraz celebrytka lubi chwalić się na Instagramie tym jak ich miłość kwitnie.

28 lat temu

Celebrytka swojego Instagrama utrzymuje w określonej estetyce. Ostatnio publikuje na nim głównie zdjęcia z ukochanym. Zobaczyć też można tam fotografie jej pociech i oczywiście zdjęcia z rodziną. Jednak ostatnio gwiazda zamieściła zdjęcie ze swojej młodości. Widać na nim Kourtney w szkolnym mundurku. Post został podpisany "1994 - z moim plecakiem". Kardashianka miała wówczas 15 lat i uczęszczała do katolickiej szkoły dziewcząt Marymount High School. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Kourtney Kardashian i Travis Barker ogłosili radosną nowinę! Ogromne zmiany w ich życiu [FOTO]
Kourtney Kardashian i Travis Barker podzielili się radosną nowiną! Jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu jest już po ślubie. Do sieci trafiły wyjątkowe kadry z uroczystości.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze