Kożuchowska z dekoltem do pępka? 52-letnia aktorka w odważnej kreacji! "Absolutnie olśniewająca" [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska była jedną z gwiazd, która w miniony weekend bawiła się na festiwalu filmowym w Gdyni. Na gali zakończenia zaprezentowała się w kreacji od Macieja Zienia. Projektant pokazał, jak wyglądała praca nad olśniewającą suknią, którą stworzył dla aktorki.

Małgorzata Kożuchowska w czarnej sukni od Macieja Zienia

48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za nami. Krytycy filmowi, dziennikarze, aktorzy i twórcy filmowi przez kilka dni żyli prezentowanymi produkcjami i wszystkim, co związane z kinem. Oglądali filmy, brali udział w panelach dyskusyjnych, a także spotkaniach z widownią. Wydarzenie - jak zawsze - zwieńczyła uroczysta gala, na której pojawiło się wiele gwiazd. Przed fotoreporterami w iście hollywoodzkich kreacjach zaprezentowały się m.in. Olga Bołądź, Katarzyna Herman, Kasia Adamik, Monika Olejnik, Ewa Wiśniewska, Magdalena Boczarska czy Małgorzata Kożuchowska. Ostatnia z wymienionych aktorek zadała szyku na czerwonym dywanie, na którym pojawiła się w kreacji Macieja Zienia. 

Małgorzata Kożuchowska w zwiewnej sukni z wcięciami

Maciej Zień postawił na kobiecość i elegancję. Suknia Małgorzaty Kożuchowskiej podkreśliła jej atuty i co nieco odsłoniła. Było wycięcie na nagi i głęboki dekolt, a zwiewny materiał dodał lekkości. Na Instagramie projektant postanowił podzielić się zakulisowymi ujęciami ze swojego salonu. Pokazał, jak wyglądała praca nad kreacją oraz przymiarki.

Wybierając kreację na galę finałową FPFF postawiliśmy na klasykę, elegancję i ponadczasowy styl

- czytamy w opisie do nagrania.

Małgorzata Kożuchowska w kreacji od Macieja Zienia zrobiła niemałe wrażenie na internautach. W komentarzach do publikacji posypały się komplementy. Fani byli pod wrażeniem zarówno projektu, jak i urody aktorki.

Boska Kożuchowska

Tylko Maciej Zmień tworzy tak piękne i kobiece sukienki. Cudowna w moim stylu

Moja ulubiona suknia, przepiękna! Małgosia obłędnie w niej wygląda

Pani Małgosia nie zmieniła rysów twarzy... na szczęście. To naturalna, piękna kobieta, ubrana w przepiękną kreację... Brawo!

Wow. To suknia - nie, to Kobiecość

Zjawiskowo. Przepiękna sukienka na pięknej kobiecie

Suknia warta grzechu!!!

Obłędna jest ta suknia. Mogę patrzeć i patrzeć

Absolutnie olśniewająca

Cudowna sylwetka pani Małgosi i kreacja idą w parze

Połączenie delikatności i niesamowitej elegancji. Bardzo efektowna sukienka

Wygladala obłędnie. Widzialam na żywo wczoraj. Fenomenalnie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko bryluje na salonach. 81-letnia aktorka zniewala! [FOTO]
W weekend rodzime gwiazdy miały sporo okazji, by pokazać się na branżowych wydarzeniach. Mowa nie tylko o filmowym festiwalu w Gdyni, ale również o Charity Gala Integro-EU. Impreza przyciągnęła wiele gwiazd, z której prawdopodobnie najjaśniej...

Oceń ten artykuł 0 2