Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022? Publiczność jest zachwycona jego piosenką. "Materiał na zwycięzcę" [WIDEO]

Krystian Ochman miał ponoć wziąć udział w preselekcjach do tegorocznej Eurowizji i zgłosić jeden ze swoich utworów. Czy to możliwe, by Telewizja Polska wybrała go reprezentantem Polski? Zdaniem fanów z piosenką "Gdzie iść?" miałby ogromne szanse na podbicie serc europejskiej publiczności.

Eurowizja 2022. Wybór reprezentanta Polski

Telewizja Polska wyjątkowo szybko rozpoczęła przygotowania do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nabór kandydatów ogłoszono bowiem już we wrześniu. Nazwisko reprezentanta Polski mieliśmy poznać najpóźniej 2 stycznia 2022 roku, jednak w niemal ostatniej chwili zaprowadzono zmiany w regulaminie preselekcji i przesunięto termin na 15 stycznia. Tego, kto zostanie następcą Rafała Brzozowskiego, dowiemy się zatem w najbliższą sobotę.

Daria reprezentantką Polski na Eurowizji 2022? Fani nie mają wątpliwości
O Darii jako o potencjalnej reprezentantce Polski w konkursie Eurowizji mówiło się już kilka tygodni temu. Czy jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych to potwierdzenie tych spekulacji? Tak twierdzą...

Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję 2022?

W ostatnich tygodniach w kontekście Eurowizji sporo mówiło się o Darii, autorce radiowych hitów „Love Blind” i „Paranoia”. Zdaniem wielu to właśnie ona ma największe szanse na wyjazd do Turynu. Wiadomo było też, że ze swoją propozycją do preselekcji zgłosił się m. in. znany publiczności z „The Voice Kids” Kuba Szmajkowski. Okazuje się, że w wewnętrznych eliminacjach zdecydował się wziąć udział także Krystian Ochman, zwycięzca jedenastej edycji „The Voice of Poland”.

Z różnych źródeł docierają informacje o starcie Krystiana Ochmana w preselekcjach

– pisze dziennik-eurowizyjny.pl.

Jak przypomina portal, cieszący się dużą sympatią publiczności wokalista w niedawnym wywiadzie dla Empiku stwierdził, że nie jest pewien, czy chce jechać na Eurowizję, jednak i tak postanowił skorzystać z możliwości wysłania swojej propozycji. RMF FM udało się potwierdzić, że wokalista rzeczywiście wysłał zgłoszenie do TVP.

Oficjalnie nie wiadomo, z jaką piosenką Ochman zgłosił się do preselekcji. Przypomnijmy, że zwycięzca „The Voice of Poland” w listopadzie 2021 roku wydał album zatytułowany „Ochman”, który był promowany m. in. ciepło przyjętym przez publiczność singlem „Światłocienie”. Z tym utworem Krystian nie mógłby jednak pojechać do Turynu, ponieważ został on wydany jeszcze w 2020 roku. Faworytem fanów wydaje się aktualnie numer „Gdzie iść?”, który na oficjalnym kanale wokalisty na YouTube został odtworzony dotąd ponad 170 tysięcy razy.

Co ciekawe, wśród jego autorów znajdują się Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór, czyli współautorzy hitu „Superhero”, z którym Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior. Ten drugi współtworzył ponadto „Anyone I Want to Be”, czyli piosenkę, która rok wcześniej przyniosła eurowizyjne zwycięstwo Roksanie Węgiel. Czy „Gdzie iść?” powtórzy sukces wspomnianych kawałków? Fani nie mają wątpliwości.

To materiał na zwycięzcę Eurowizji. Mam nadzieję, że Polska wybierze Ochmana

To jest idealne na Eurowizję! Nawet nie trzeba tworzyć angielskiej wersji, a przy dobrej prezentacji na scenie i pójście w niej za zmianą stylów i tempa utworu byłaby duża szansa na zajęcie bardzo dobrego miejsca. Oby TVP nie zmarnowało takiej szansy

Jeżeli to tegoroczny reprezentant Polski, to będzie ogień!

Jedyny rozsądny wybór na Eurowizję. Zgadzaj się, chłopie, i bukuj bilet do Turynu

Genialne! Najlepszy utwór na Eurowizję!

Gdzie iść? Do Turynu, ale lepiej polecieć. Trzymam kciuki, żeby TVP tym razem wybrała dobrze!

– zachwycają się internauci.

Przypomnijmy, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022 roku. Impreza, dzięki ubiegłorocznej wygranej zespołu Måneskin, zostanie zorganizowana we Włoszech. Miastem-gospodarzem został wybrany Turyn. Półfinały oraz wielki finał odbędą się w tamtejszej hali PalaOlimpico.

Oceń ten artykuł 15 0

Ogólna ocena Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022? Publiczność jest zachwycona jego piosenką. "Materiał na zwycięzcę" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.