Krytyka po złotym przycisku w "Mam talent". "Beznadziejne wykorzystanie przycisku" [WIDEO]

Marcin Prokop zdecydował się użyć złotego przycisku we wczorajszym odcinku "Mam talent". Jego decyzja spotkała się z bardzo mieszanymi uczuciami wśród widzów. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

fot. AKPA/Piętka Mieszko
fot. AKPA/Piętka Mieszko

„Mam talent”. Marcin Prokop wcisnął złoty przycisk

We wczorajszym odcinku „Mam talent” na scenie zaprezentował się zespół Widuto, w skład którego wchodzi rodzeństwo: Natalia i Mateusz, a także ich przyjaciel: Wiktor. Uczestnicy wykonali na scenie utwór zespołu Portishead. Cover nie zachwycił jednak jurorów, a Agnieszka Chlińska chciała wiedzieć, dlaczego nie zaśpiewali swojej piosenki.

A mogę poprosić, żebyście zagrali coś swojego? – zachęciła.

Wtedy uczestnicy zaprezentowali autorski utwór, który z kolei spotkał się z zupełnie innym odbiorem. Osoby siedzące na widowni wstały z miejsc, a swoją opinię zmienili także jurorzy. Agnieszka Chylińska była wyraźnie zachwycona, zaś Marcin Prokop zdecydował się nie tylko w bardzo pozytywny sposób skomentować drugi występ Widuto, ale też nagrodzić go złotym przyciskiem.

Powiedziałem, że będę szukał prawdy, będę szukał autentyczności, będę szukał nie odtwórców, tylko twórców. To, co zagraliście przed chwilą - zaryzykuję to twierdzenie - było lepsze niż ten cover. Było bardzo dobrym numerem, gdyby to był wasz singiel, to chciałbym usłyszeć resztę waszej płyty. Zrobię coś, czego w tej edycji jeszcze nie robiłem, wyciągnę moją lewą dłoń i nacisnę złoty przycisk – oznajmił.

„Mam talent”. Burza w sieci po złotym przycisku

Złoty przycisk w „Mam talent” zawsze wiąże się z wieloma emocjami, ale tym razem wzbudził ich szczególnie dużo. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze widzów, którzy nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Ich zdaniem to niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników formatu:

Na pewno nie na złoty przycisk, jest wielu innych z naprawdę talentem
W takim razie niech każdy uczestnik wystąpi dwa razy i ocenimy lepszy występ. Złoty przycisk to totalne nieporozumienie
Nie no... bez przesady z tym złotym przyciskiem
Beznadziejne wykorzystanie przycisku serio
Od kiedy można dwa razy zaśpiewać. Nie powinien liczyć się pierwszy utwór, który totalnie im nie wyszedł?

Obok krytycznych komentarzy pojawiły się również te z bardzo pozytywnym wydźwiękiem.

Przepiękny, cudowny głos!! Gratuluje!
Mi absolutnie też podobał się ten drugi utwór! Cieszę się że Agnieszka dała drugą szansę bo było warto.
Chcialabym posluchac ich plyty. Piekny glos, cudny tekst
Wooow co za 2 występ poezja dla uszu – czytamy.

Wielkie wzruszenie w "Mam talent". Uczestniczka wróciła po latach. Mimo choroby nie zrezygnowała z pasji [WIDEO]
To kolejny wzruszający moment w "Mam talent". Konstancja Iwańczyk nie tylko wróciła do programu po latach, otrzymując owacje na stojąco, ale także podzieliła się osobistym wyznaniem. 16-latka nie zrezygnowała z pasji pomimo...

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Krytyka po złotym przycisku w "Mam talent". "Beznadziejne wykorzystanie przycisku" [WIDEO] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.