Krytyka pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej. Na co zwrócili uwagę internauci?

Pod jednym z ostatnich zdjęć Anny Wendzikowskiej wywiązała się ostra dyskusja! Wszystko za sprawą ujęcia, na którym widać, jak dziennikarka pomaga starszej córce w porządkowaniu pluszaków w dziecięcym pokoju. Uwagę internautów zwrócił jednak zupełnie inny szczegół...

Anna Wendzikowska i krytyka internautów


Anna Wendzikowska to kobieta wielu pasji i talentów. Zawodowo spełnia się jako dziennikarka, a resztę swojego czasu spędza ze swoimi córkami: Kornelią oraz Antoniną. O tym, że jej pociechy są jej całym światem, świadczyć mogą m.in. urocze kadry z dziewczynkami, jakie od czasu do czasu trafiają do mediów społecznościowych. Ostatnio dziennikarka postanowiła podzielić się kolejnym kadrem, na którym widać, jak wspólnie ze starszą pociechą porządkują dziecięcy pokój.

„Kiedy ulubione lalki i miśki zostają zdetronizowane przez pluszowe Elzę i Annę, to znaczy, że „Frozen 2” już na dobre opanowało nasz dom; przemeblowanie na ścianie (…)”

– podpisała zdjęcie Wendzikowska. Bohaterki ujęcia znajdują się tyłem do obiektywu, co nie umknęło uwadze czujnych internautów.

Internauci komentują, a dziennikarka odpowiada

Wspomniane zdjęcie Anny Wendzikowskiej nie mogło przejść bez echa; w komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których – co ciekawe – padła również… krytyka! Zdaniem niektórych obserwatorów dziennikarka chciała bowiem wyeksponować swoje pośladki:

„Myślę, ze większą uwagę zwraca twoja pupa, niż lalki ;)”

„Kiedy i tak chodziło o pupę”

„Spodnie za ciasne”

„Kurcze, a ja tylko pupe tej pani widzę na tym zdjęciu”

Sama Wendzikowska do całej sprawy postanowiła podejść z lekkim humorem, m.in. odpowiadając na jeden z komentarzy:

„Zawsze chodzi o pupę”

Zdecydowaną większość stanowiły jednak pozytywne wypowiedzi internautów, w których nie brakowało komplementów skierowanych w stronę prezenterki:

„Figura nieziemska”

„Aniu, ale Ty masz kształty i serducho, Jesteś zajefajną mamą”

„Ale figura”

„Pięknie Pani wygląda, tyle wdzięku i miłości ma Pani w sobie…”

Jak widać, niemal każda aktywność Anny Wendzikowskiej w sieci spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony jej obserwatorów. A czym jeszcze nas zaskoczy? Zapewne przekonamy się już wkrótce!

Anna Wendzikowska w bikini zachwyciła internautów! "Wyglądasz jak śliczna nimfa" - komentują
Anna Wendzikowska nie przestaje zachwycać internautów! Do jej instagramowej galerii znów trafiło gorące zdjęcie przedstawiające dziennikarkę...

Oceń ten artykuł 0 0