Krzysztof Rutkowski o finansach. Tyle według niego trzeba zarabiać, by godnie żyć

Kwestia godnego życia i wysokości zarobków budzi emocje i dyskusje wśród Polaków. Tym razem do rozmowy dołączył Krzysztof Rutkowski. W rozmowie z reporterką "Pudelka" detektyw podzielił się swoimi przemyśleniami na temat finansów.

Krzysztof Rutkowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Krzysztof Rutkowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News

Ja myślę, że żeby wygodnie żyć dla przeciętnego Polaka, przeciętny Polak musi zarabiać minimum dwadzieścia tysięcy złotych

– stwierdził Rutkowski.

Ta kwota, choć dla wielu może wydawać się nierealna, zdaniem celebryty stanowi próg godnego życia w naszym kraju.

"Prowadzimy firmę. Mamy inne wydatki, inne zyski"

Rutkowski, znany z luksusowego stylu życia i nieprzeciętnych inwestycji, podkreślił, że jego osobiste podejście do finansów znacznie różni się od przeciętnego obywatela.

Oczywiście my prowadzimy firmę. Mamy inne wydatki, inne zyski. Są sytuacje, kiedy jedna faktura, którą wystawiamy, sięga miliona złotych

– opowiadał.

Mimo tego Rutkowski wyraźnie zaznaczył, że dla "przeciętnego Polaka" suma dwudziestu tysięcy złotych miesięcznie powinna gwarantować komfortowe i godne życie. Jego komentarz, choć może wydawać się odległy od realiów finansowych wielu rodaków, otwiera interesującą dyskusję na temat postrzegania wartości pieniądza, kosztów życia oraz oczekiwań związanych z poziomem życia w Polsce.

Warto podkreślić, że w kwietniu Polacy zarabiali średnio 8271,99 złotych brutto. To zdecydowanie mniej niż kwota, którą podał Rutkowski.

Hakiel nadal ma kontakt z Kaźmierską? "Każdy z nas ma wielu przyjaciół"
Marcin Hakiel odniósł się do kontrowersji wokół Dagmary Kaźmierskiej. Tancerz został zapytany o to, czy dalej ma kontakt z celebrytką. "Już dawno o tym zapomnieliśmy" - stwierdziła jego narzeczona.

Oceń ten artykuł 0 1