Ksiądz miał pożegnać zmarłego. Po pogrzebie bił się z jego rodziną! Awanturę zarejestrowały kamery [WIDEO]

Po sieci krąży nagranie ukazujące bójkę mężczyzn. Według zagranicznej prasy jednym z nich jest... włoski duchowny! Wszystko miało się zacząć od niezadowolenia duchownego z zapłaty, jaką otrzymał za przewodniczenie ceremonii pogrzebowej...

Włochy. Bójka po pogrzebie

Moment pochówku i pożegnania ze zmarłym to zwykle czas żałoby i zadumy. Pewna włoska rodzina musiała dołożyć do tego jeszcze sporo nerwów! Wszystko za sprawą dość zaskakującego incydentu, do jakiego doszło w położonym na południu Włoch mieście Aversa. To właśnie tam niedawno odbywała się uroczystość pogrzebowa, po której doszło do kłótni między księdzem a rodziną zmarłej osoby. Duchowny miał być oburzony niską wysokością datku za sprawowanie posługi. Jak podają zagraniczne media, utarczka słowna szybko zamieniła się w… bójkę między celebransem a żałobnikami! Nagranie prezentujące fragment zajścia trafiło do sieci.

Awantura na ulicy – nagranie

Kamery monitoringu zarejestrowały moment szarpaniny mężczyzn na ulicy. Kiedy ci okładają się pięściami, świadkowie próbują ich rozdzielić. Dziennik „La Stampa” przekazał, że w diecezji Aversa toczy się wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Kuria wydała również oświadczenie:

Diecezja Aversa wyraża ubolewanie z powodu tego, co się stało i uruchamia swoje instytucje kanoniczne powołane do wyjaśnienia tej sprawy. Wyrażamy również solidarność z każdą osobą, która mogła poczuć się urażona i deklarujemy gotowość do kontynuowania już podjętego dialogu, aby przywrócić spokój w życiu wszystkich, którzy byli zaangażowani w incydent.

Jak podaje „La Repubblica”, w wyniku szarpaniny do szpitala trafiły trzy osoby.

Źródło: Karol Żak/rmf24.pl/polsatnews.pl

Podróżowała z prochami rodziców. Bagaż z urną niespodziewanie zaginął!
Ta podróż z pewnością nie należała do najłatwiejszych dla pewnej kobiety, która leciała do Irlandii. To właśnie tam chciała pożegnać zmarłych rodziców, a urnę...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze