Książę George już ma powodzenie u płci przeciwnej. Został zaproszony na imprezę urodzinową 6-letniej fanki

Dzieci Williama oraz Kate Middleton są ulubieńcami nie tylko mieszkańców Wielkiej Brytanii, ale również fanów na całym świecie. Okazuje się, że książę George ma już grono wiernych wielbicielek. Jedna z nich właśnie wysłała mu list z zaproszeniem na urodziny i otrzymała uroczą odpowiedź!

Blisko poddanych

Brytyjska rodzina królewska od lat dba o swój wizerunek. Ciepłe kontakty z poddanymi utrzymuje zwłaszcza następca tronu - książę William, oraz jego żona Kate Middleton. Ale nie tylko oni! Sama królowa Elżbieta II również dba o to, aby być blisko zwykłych ludzi. W zeszłym roku do mediów trafiła informacja o tym, że monarchini odpowiedziała na list wysłany przez 12-letnią Polkę. Dziewczynka wysłała do królowej namalowany przez siebie. Ku swojemu zaskoczeniu i uciesze nastolatka po kilku tygodniach otrzymała list z Wielkiej Brytanii.

Zaproszenie na urodziny

Tym razem bohaterem podobnej historii był 9-letni książę George. Najstarszy syn Williama i Kate oraz przyszły król cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Ostatnio dostał list od fanki. Kiedy otworzył zaadresowaną do siebie kopertę, jego oczom ukazało się zaproszenie na imprezę urodzinową 6-letniej dziewczynki. Odpisała jej sama księżna Kate.

Przepraszam, że tak długo czekałaś na odpowiedź. Jego Królewska Mość był niezwykle wdzięczny za zaproszenie. Po dokładnym jego rozważeniu z przykrością informuję, że niestety musi odmówić. Niemniej jednak mam nadzieję, że podobały Ci się urodziny - napisała.

Prawdopodobnie nie takiej odpowiedzi spodziewała się 6-latka. Mimo wszystko na pewno była bardzo uszczęśliwiona faktem, że dostała odpowiedź od samej Kate Middleton!

To nagranie księżniczki Charlotte podbija Internet. Dziewczynka kibicuje drużynie piłkarskiej [WIDEO]
Dzieci Kate Middleton i księcia Williama są już znane na całym świecie ze swojej błyskotliwości. Niedawno Internauci zachwycali się minami Louisa oraz zachowaniem George'a podczas Wimbledonu. Teraz pokochali księżniczkę Charlotte!

Urodzinowe zdjęcia księcia George'a! Para królewska chwali się synem na Instagramie [FOTO]
Najstarszy syn księcia Williama oraz Kate Middleton właśnie skończył 9 lat. Z tej okazji na oficjalnym profilu pary książęcej pojawił się portret malucha. Do którego z rodziców jest...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze