Książę Harry przyleci do Londynu. Czy znajdzie czas dla księżnej Kate i księcia Williama?

Książę Harry zamierza niebawem odwiedzić Londyn, co rodzi pytania o możliwe spotkanie z księciem Williamem i chorującą na nowotwór księżną Kate. Wizyta, zaplanowana na początek maja, wiąże się z obchodami 10. rocznicy Igrzysk Invictus w katedrze św. Pawła – projektu bliskiego sercu księcia Sussex.

PAP/PA
PAP/PA

Po rezygnacji z obowiązków królewskich i utracie prawa do ochrony w Wielkiej Brytanii, Harry mierzy się z wyzwaniami w relacjach z rodziną królewską. Ostatnie lata przyniosły wiele trudności, w tym napięte stosunki z bratem i proces o przywrócenie ochrony, który książę przegrał. Pomimo to, nie rezygnuje z podróży do ojczyzny, choć bez towarzystwa żony, Meghan Markle.

Po ujawnieniu intymnych detali z życia rodziny królewskiej w swojej autobiografii, Harry stara się naprawić relacje, zwłaszcza po wizycie u ojca, króla Karola. Harry przybył do Londynu po tym, jak dowiedział się o jego chorobie.

Wielkie pojednanie Harry'ego i Williama?

Pojawiają się sygnały o możliwym pojednaniu między braćmi. Król Karol ma podobno plany, aby zaprosić księcia Harry'ego, Meghan i ich dzieci na letni pobyt w Balmoral.

Czy nadchodząca wizyta księcia Harry'ego w Londynie przyniesie długo oczekiwane pojednanie z rodziną królewską? Czas pokaże.

Oceń ten artykuł 0 0