Książulo w oktagonie? Zaproponowano mu ponad milion złotych za walkę!

Książulo jest teraz jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Z racji jego zasięgów nikogo nie dziwi, że dostał propozycję walki wieczoru od jednej z federacji freak fightowych. Za wejście do oktagonu influencer miałby otrzymać ponad milion złotych!

fot. YouTube
fot. YouTube

Książulo – popularność w internecie

Książulo znajduje się w gronie najpopularniejszych twórców, którzy działają na polskim YouTubie. Mężczyzna już lata temu zaczął publikować materiały na platformie – jego kanał nazywał się wtedy KolorowyVlog. Choć już w tamtym czasie udało mu się zdobyć spore grono odbiorców, to dopiero gastronomiczna tematyka i testy jedzenia przyniosły mu ogromną popularność, która tylko przybiera na sile. Na ten moment konto influencera na YouTubie subskrybuje ponad milion osób.

Widzowie Książula już wiele razy byli świadkami, jak za sprawą swoich materiałów, mężczyzna naprawdę odmieniał czyjeś życie. Bardzo głośno było na przykład o 40-letniej cukierni sprzedającej rurki z kremem, która dzięki youtuberowi zyskała nowe życie.

Czy Książulo zawalczy w oktagonie?

Książulo, za pośrednictwem Instagrama, poinformował fanów o tym, że otrzymał ofertę od jednej z federacji freak fightowych. Influencer ujawnił, jaką kwotę zaproponowano mu za main event (walka wieczoru, która odbywa się na końcu – przyp. red.). Jeśli mężczyzna zgodziłby się zawalczyć, otrzymałby za to… minimum 1,5 miliona złotych! Jego przeciwnikiem miałaby być osoba związana z mediami.

Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5 mln. Przeciwnik: osoba z mediów – napisał.

Książulo od razu uciął potencjalne domysły i zapewnił fanów, że nie planuje brać udziału w tego typu przedsięwzięciach. 

Oceń ten artykuł 0 0