Księżna Kate nagrała piosenkę. Wystąpiła na scenie z Tomem Walkerem! [WIDEO]

Koncert "Royal Carols: Together At Christmas" w Westminster Abbey został zorganizowany dla wszystkich, którzy wspierali swoje społeczności w pandemii COVID-19. W czasie wydarzenia na scenie przy fortepianie pojawiła się… księżna Kate! Ukochana wnuka królowej zaprezentowała swoje umiejętności muzyczne i zachwyciła wszystkich fanów! Zagrała, akompaniując Tomowi Walkerowi.

Księżna Kate zagrała na fortepianie. Ten występ przejdzie do historii!

Księżna Kate to kobieta o wielu talentach! Ostatnio zaskoczyła swoich wielbicieli. Ukochana następcy tronu dała pokaz muzycznych umiejętności i wystąpiła na scenie z Tomem Walkerem. Wspólnie wykonała utwór "For These Who Can't Be Here". Nagranie z mini koncertu robi furorę w sieci!

Spotkaliśmy się, ćwiczyliśmy piosenkę jakieś dziewięć razy i pod koniec tego absolutnie ją dopracowała, a potem wyjechała na kilka dni i ćwiczyła. W końcu zaczęliśmy nagrywanie – przyznał muzyk Walker. - Byłem pod wrażeniem, ponieważ granie razem ze mną w studio, tylko nas dwoje, to nie to samo, co wskoczyć do gry z kwartetem smyczkowym na żywo, pianistą i dwoma chórkami – zauważył.

Księżna Kate nagrywała piosenkę z Tomem Walkerem

Nagranie z koncertu i wyjątkowego występu księżnej Kate i Toma Walkera pojawiło się w mediach społecznościowych. Błyskawicznie skradło serca fanów, a na wielu osobach zrobiło niemałe wrażenie. Do tej pory nie widzieliśmy ukochanej Williama w takim wydaniu!

Myślę, że oboje byliśmy naprawdę zdenerwowani, że to nie pójdzie zgodnie z planem, ale była absolutnie fantastyczna – mówi o występie z księżna Kate Tom Walker.

Czytaj także:

Księżna Kate porzuciła garsonki i idealne suknie. 39-latka postawiła na świąteczny luz! "Zniewalająco" [FOTO]
Księżna Kate od lat cieszy się gigantyczną popularnością. Ukochana następcy brytyjskiego tronu może pochwalić się milionami fanów na całym świcie, których nieustannie inspiruje. I mowa tutaj nie tylko o jej działalności charytatywnej czy działaniem...

Sińce, otarcia i krew na twarzy księżnej Kate. Kontrowersyjne zdjęcia obiegły media! [FOTO]
W mediach pojawiły się przerażające kadry, które zaniepokoiły wielbicieli rodziny królewskiej. Siniaki i otarcia na twarzy Kate Middleton przeraziły Brytyjczyków. Wizerunek księżnej wykorzystano bez jej zgody. Co na to Pałac Kensington?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze