Kto tym razem będzie cieszyć się powodzeniem? Wśród wybrańców Koziorożec i Ryby! Horoskop tygodniowy 20-27.03

Pogoda za oknami coraz bardziej zaczyna przypominać o wiośnie. Ta pora roku często daje nowe nadzieje i motywacje do osiągania swoich kolejnych celów. Czy teraz sytuacja w finansach, pracy i relacjach ulegnie znacznej poprawie, czy jednak będzie trzeba na coś uważać? Sprawdź w horoskopie tygodniowym!

Horoskop – Koziorożec

Finanse w tym tygodniu będą pod twoją całkowitą kontrolą. Nie grozi ci nic, co mogłoby wnieść do twojego życia choć trochę paniki w tej kwestii. W pracy możesz spodziewać się spokojniejszego tempa, zadania być może będą napływać w takiej samej ilości co wcześniej, ale presja będzie mniejsza, terminy pozwolą na złapanie oddechu. W relacjach ogólnie dobrze, ale uważaj na sprzeczki wynikające z przeciągającej się rutyny.

Horoskop – Wodnik

W tym tygodniu los się do ciebie uśmiechnie w kwestii finansów! Wpływy będą dobre, niespodziewanych wydatków na horyzoncie nie widać. Śmiało możesz korzystać z tego sprzyjającego czasu! W pracy atmosfera będzie dobra, tempo pracy się rozluźni. Prawdopodobnie ktoś zwróci się do ciebie o pomoc. W relacjach doskonały czas na rozwój i budowanie silniejszych fundamentów na przyszłość. Może warto zaplanować jakieś spotkanie w większym gronie przyjaciół?

Horoskop – Ryby

Finanse sprzyjają ci w tym tygodniu. Jeśli odkładasz od jakiegoś czasu wymarzony zakup, teraz może być dobry moment na to, żeby go zrealizować. Dokładnie przeanalizuj oferty, a trafisz na dobrą okazję. W pracy zadań do wykonania będzie wiele, jednak możesz liczyć na swój zespół – dobra atmosfera sprzyja współpracy i wzajemnej pomocy. W relacjach może być trudno z komunikacją – twoją głowę mogą zajmować myśli związane z przeszłością. Poświęć czas na uporanie się z nimi.

Horoskop – Baran

To dobry moment na oszczędzanie. Wpływy będą dość dobre i warto odłożyć coś na gorszy moment. W tym czasie warto też co nieco zainwestować we własny rozwój, jakieś pasje czy zainteresowania. W pracy czeka cię mniej zadań i to sprawi, że może cię dopaść taka atmosfera lenistwa, przez którą czas może ci się nieco dłużyć. W relacjach ciepło i rozwój, realizowanie planów, które już wcześniej były omawiane.

Horoskop – Byk

Wpływy będą dobre, jednak postaraj się skutecznie rozplanować swój budżet. Mogą pojawić się konieczne wydatki, z którymi nie będzie można zwlekać. Jeśli zbliża się jakiś wcześniej zarezerwowany wyjazd, jego koszty mogą nieoczekiwanie wzrosną. W pracy będzie spokojnie, jednak któreś zadanie w pewnym momencie może przysporzyć ci trochę trudności. W relacjach zapanuje radość, uważaj jednak na pewne złośliwe osoby, które będą chciały namieszać.

Horoskop – Bliźnięta

Finansowo tydzień zapowiada się całkiem dobrze, tym bardziej, że czeka na ciebie jakiś niespodziewany zastrzyk gotówki. Mądrze wykorzystaj tę nadwyżkę! W pracy będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem, jednak wciąż czeka na ciebie sporo obowiązków. Wiedz jednak, że poradzisz sobie ze wszystkim znakomicie. W relacjach będą dobre dni, które mogą zostać przełamane jednym – niespodziewana kłótnia może dotyczyć codziennej, błahej sprawy. Lepiej na to uważaj!

Horoskop – Rak

W tym tygodniu możesz liczyć na finansowe powodzenie. Na zakupach uda ci się znaleźć kilka dobrych ofert, dzięki czemu zaoszczędzisz. Może warto odłożyć coś na większy wydatek? W pracy atmosfera będzie bardzo sprzyjająca, nie ma jednak mowy o lenistwie! Trzeba będzie zakasać rękawy i przyłożyć się do zadań. Sfera relacji zostanie zdominowana przez rodzinę, spędzanie czasu z nią i cieszenie się tym towarzystwem.

Horoskop – Lew

Szczególnie teraz pilnuj swojego budżetu i zwracaj uwagę na wydatki, które nie mogą dłużej czekać. Jeśli któryś zakup nie jest pilny, lepiej go odłożyć. Rozsądek jest teraz najważniejszy. W pracy będzie co robić. Pojawią się zadania, z którymi nie będzie można zwlekać i one pochłoną sporo uwagi. Finalnie uda się je zrealizować efektywnie i na czas. W relacjach mogą wystąpić problemy w komunikacji, warto nie dać się ponieść emocjom i wybrać spokojną rozmowę.

Horoskop – Panna

Finansowo poradzisz sobie całkiem dobrze, jednak nie spuszczaj wzroku z planu budżetowego. Większe odstępstwa od niego mogą przysporzyć ci niemałych problemów! W pracy spokojnie, zadań nie będzie mało, jednak wszystko zostanie wykonane na czas. Uda ci się też uniknąć wszelkich stresujących sytuacji. W relacjach harmonia i porozumienie, trzeba jedynie uważać na pozornie niewinne słowne przepychanki, które mogą przerodzić się w konflikt.

Horoskop – Waga

Sytuacja finansowa pozwoli ci zachować stabilność i zbudować lepszy fundament na kolejne tygodnie. Uważaj też na zakupach, bo możesz przepaść w sklepowych promocjach. W pracy spokojnie, zadań tyle co zwykle, uda się wypracować własne tempo i zakończyć ten tydzień w dobrym samopoczuciu. W relacjach zmiennie – pojawią się dni dobre dla rozwoju, ale też takie, które będą testem dla cierpliwości i komunikacji. Ten tydzień sprzyja też kontaktom z przyjaciółmi.

Horoskop – Skorpion

W tym tygodniu możesz liczyć na finansowe powodzenie, jednak zbytnio nie popadaj w szaleństwo, bo może ono cię słono kosztować. Grozi ci to przede wszystkim w galeriach handlowych. W pracy musisz przygotować się na nieco więcej obowiązków niż zwykle, w pewnych momentach pojawi się zmęczenie, jednak nie na długo. Z łatwością sprostasz wszystkiemu i wyjdziesz z opresji zwycięsko! W relacjach spokój i wytchnienie. Spędzisz miłe chwile z drugą połówką. Osoby wolne też mogą w tym czasie liczyć na powodzenie!

Horoskop – Strzelec

Finansowo tydzień zapowiada się naprawdę dobrze. Z łatwością zapanujesz nad wydatkami i odkryjesz, że masz do zagospodarowania pewną nadwyżkę. Zdecyduj, co jest teraz najbardziej potrzebne. W pracy nie wydarzy się nic niespodziewanego, wszystko pójdzie po twojej myśli, a obowiązki zrealizujesz skutecznie i bez przeszkód. W relacjach możesz liczyć na spokojny rozwój i mile spędzone chwile, szczególnie w gronie rodziny, która może organizować w najbliższym czasie jakieś przyjęcie.

Lepiej z nimi nie zadzierać. 4 najbardziej mściwe znaki zodiaku!
Kiedy ktoś robi nam na złość, zdarza się od razu planować, jak się tej osobie odgryźć. Trzeba przyznać, że niektórzy robią to naprawdę skutecznie. 4 znaki zodiaku osiągnęły mistrzostwo w mszczeniu się za wyrządzone krzywdy.

Oceń ten artykuł 0 1