Kto zaśpiewa podczas Super Bowl 2024?

Super Bowl to coroczny finał sezonu futbolu amerykańskiego. W przerwie tego sportowego wydarzenia stadion przekształca się w ogromną scenę koncertową. W tym roku podczas Halftime Show wystąpi znany artysta R&B.

fot. East News/TIMOTHY A. CLARY/AFP
fot. East News/TIMOTHY A. CLARY/AFP

O co chodzi z Super Bowl?

Super Bowl to coroczny finałowy mecz ligi futbolu amerykańskiego NFL stanowiący kulminację sezonu rozgrywek. W tym wydarzeniu spotykają się zwycięzcy konferencji AFC (American Football Conference) i NFC (National Football Conference). Super Bowl jest jednym z największych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych przyciągającym miliony widzów zarówno na stadion, jak i przed telewizory. Oprócz aspektu sportowego znany jest również z efektownych występów muzycznych w przerwie meczu oraz wyjątkowych reklam telewizyjnych emitowanych w trakcie jego trwania.

Występy gwiazd w trakcie meczu, czyli Halftime Show

Halftime Show w Super Bowl to przerwa w połowie meczu, podczas której odbywają się wyjątkowe pokazy muzyczne i artystyczne. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów sportowego wydarzenia, przyciągający nie tylko fanów futbolu, ale również wielbicieli muzyki i rozrywki. Występy te charakteryzują się barwnymi efektami wizualnymi oraz udziałem światowej sławy artystów. Halftime Show stał się na tyle istotnym elementem Super Bowl, że dla wielu widzów jest główną atrakcją tego wydarzenia. Rok temu scenę w trakcie meczu przejęła Rihanna, która w trakcie występu ujawniła, że jest w zaawansowanej ciąży, co było szeroko komentowane przez zagraniczne media.


Kto w tym roku wystąpi w trakcie Halftime Show?

Super Bowl w 2024 roku odbędzie się 11 lutego. W poprzednich latach Super Bowl uświetnili m.in.: Rihanna (2023), Dr. Dre, Kendrick Lamar, Eminem, Snoop Dogg i Mary J. Blige (2022), The Weeknd (2021), Shakira i Jennifer Lopez (2020), Maroon 5 (2019), Justin Timberlake (2018), Lady Gaga (2017), Coldplay (2016), Katy Perry (2015), Bruno Mars (2014), Beyonce (2013). W tym roku gwiazdą wieczoru ma być Usher - gwiazda muzyki R&B.


 
Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Kto zaśpiewa podczas Super Bowl 2024? to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.