Ktoś wykorzystał Martę Wierzbicką! "Reklama" z aktorką to przekręt [FOTO]

Marta Wierzbicka cieszy się niemałą popularnością. Niestety w sieci nie brakuje oszustów, którzy wykorzystują znane osoby. Ostatnio aktorka pojawiła się w reklamie środków odchudzających. "To rzecz jasna przekręt" - oznajmiła na Instagramie.

Blaski i cienie popularności

Marta Wierzbicka jest doskonale znana widzom TVN - szczególnie tym, którzy od lat śledzą to, co dzieje się w "Na Wspólnej". Aktorka w 2005 roku wykreowała postać Aleksandry Zimińskiej, w którą wciela się do dziś. Na przestrzeni minionych lat 32-latka wzięła udział w wielu rozmaitych produkcjach teatralnych, filmowych czy telewizyjnych - mowa tutaj nie tylko o serialach ale również programach telewizyjnych, takich jak: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy "Azja Express". 

Aktorka po latach pracy i aktywności w mediach nie narzeka na brak rozpoznawalności, popularności i fanów, którzy z zaciekawieniem obserwują nie tylko projekty z udziałem ulubienicy, ale również jej konto w mediach społecznościowych. Instagram Marty Wierzbickej obserwuje aktualnie już ponad 285 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie. Ostatnio za pośrednictwem swojego konta 32-latka wyznała, że padła ofiarą oszustwa. Zdradziła, co się stało.

Marta Wierzbicka ofiarą oszustów. Jej wizerunek wykorzystano w "reklamie"

Na InstaStories serialowa Ola Zimińska pokazała screen z Instagrama. Marta Wierzbicka wyznała, że ktoś bezprawnie wykorzystał jej wizerunek. Aktorka ostrzegła fanów, że "reklama" środków odchudzających, która krąży w sieci jest oszustwem. Przy okazji apelowała, by zgłaszać tego typu publikacje i nie klikać w nie. 

Sprawą oczywiście zajmuje się prawnik

- dodała.

fot. instagram@mtttttm/

Oceń ten artykuł 0 0