Kuba Gąsowski w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym występem skradł serca jury [WIDEO]

Nowy odcinek programu: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Jakuba Gąsowskiego! To właśnie ten młody aktor wygrał 8. epizod 19. sezonu. Jak wyglądał jego występ? Sprawdźcie wideo!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, sezon 19, odcinek 8. Kto wygrał? Wyniki

Nowy odcinek programu: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami! W sobotę 20 października telewizja Polsat wyemitowała 8. epizod 19. sezonu „TTBZ”, a uczestnicy po raz kolejny dali z siebie wszystko! Tym razem jury w składzie: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski mogli udać się m.in. w sentymentalną podróż do przeszłości. Na scenie wybrzmiały bowiem piosenki sprzed lat! Kto tym razem wygrał odcinek show? W minionej odsłonie najwięcej punktów zdobył Jakub Gąsowski, który – jako Ronnie Van Zant: lider zespołu Lynyrd Skynyrd – brawurowo wykonał utwór zatytułowany: „Sweet Home Alabama”.

Kuba Gąsowski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19”

Kuba Gąsowski to młody i zdolny aktor. Syn Piotra Gąsowskiego – byłego gospodarza „TTBZ” – i Hanny Śleszyńskiej swoim talentem dzielił się z widzami, występując w takich produkcjach, jak m.in.: „Dewajtis” i „Belfer”. Teraz mógł sprawdzić się w zupełnie innych rolach! Kiedy tylko ze sceny wybrzmiały pierwsze dźwięki „Sweet Home Alabama”, a Gąsowski stanął przed publicznością, wszyscy momentalnie przenieśli się do USA.

Występ Jakuba Gąsowskiego został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez publiczność, jak i przez jury.

Widać było, że znakomicie się czujesz w tej postaci. Świetnie się bawisz, schowałeś się kompletnie. Miałeś charyzmę i osobowość postaci – komplementowała uczestnika Małgorzata Walewska.

Wtórował jej Robert Janowski, mówiąc:

Mam wrażenie, że sam sobie zazdrościsz, że mogłeś Ronniego zaśpiewać na scenie. To było pyszne. Świetnie to zrobiłeś. Bardzo mi się podobało.

Uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19”

8. odcinek programu: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał właśnie Kuba Gąsowski. Prowadzący: Maciej Dowbor i Maciej Rock, wręczyli aktorowi czek na 10 tysięcy złotych. Wygrana – decyzją Jakuba – powędrowała do Fundacji Serce dla Zwierząt.

Przy ogłaszaniu werdyktu w mediach społecznościowych doszło do zabawnego przeoczenia. W opisie znalazło się bowiem oznaczenie profilu nie Jakuba, a jego taty. Piotr Gąsowski z humorem odniósł się do tego na jednej z instagramowych relacji, pisząc:

Dziękuję! W końcu, po tylu występach w 17-tu edycjach TTBZ, coś wygrałem! Synu! A Tobie gratuluję.

W 9. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią:

  • Jagoda Szydłowska - Maryla Rodowicz
  • Ewelina Flinta - Annie Lennox
  • Kuba Szmajkowski - Anastacia
  • Marcin Januszkiewicz - Ryszard Riedel (Dżem)
  • Magdalena Kumorek - Katy Perry
  • Pola Gonciarz - Justin Bieber
  • Nick Sinckler - James Brown
  • Jakub Gąsowski - Netta

Kuba Gąsowski w opałach w "Twoja twarz brzmi znajomo". W czasie jego występu reagował prowadzący [WIDEO]
Za nami trzeci odcinek dziewiętnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W jego trakcie nie wszystko poszło zgodnie z planem. W czasie jednego z występów na scenie nagle pojawił się prowadzący. Maciej Rock musiał zareagować.

Oceń ten artykuł 0 0